Prvý trailer na novú LEGO DC hru je tu! Hlavným hrdinom však bude Joker a ďalší záporáci!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý trailer na LEGO DC Super Villains je na svete!

Herná značka LEGO si už dnes ide v zabehnutých koľajach. Sú pre každého milovníka či už filmov alebo komiksov a svojím humorom dostanú asi každého. Ich najúspešnejšia séria však nepochybne nesie meno LEGO Batman. Z nej sme dostali celkovo tri diely a fanúšikovia sa už nevedeli dočkať, kedy bude séria pokračovať. Nuž, teraz im stačí už len čakať, pretože nová LEGO DC hra je skutočne na ceste a to s menším prekvapením.

Tentoraz totiž nepôjde o klasickú Batmanovu hru, kde budeme nasledovať dobrých hrdinov z Justice League. V tomto príbehu budeme hrať za najobľúbenejšieho DC zločinca Jokera a spolu s ním aj za ďalších ikonických DC záporákov ako je Harley Quinn, Darkseid, Deathstroke, Lex Luthor, Reverse Flash a ďalších. Dámy a páni, toto je príbeh o záporákoch – LEGO DC Super Villains:

Bude hra LEGO DC Super Villains rovnako úspešná, ako LEGO Batman hry?

Pre milovníkov DC komiksov pôjde teda o absolútnu záležitosť. Ak poznáte LEGO hry, viete, že budete môcť hrať za skutočne mnoho DC postáv. No a určite sa nebojte, je viac než isté, že sa v tejto hre objavia aj hrdinovia, za ktorých budete tiež môcť neskôr hrať v otvorenom svete. My dúfame, že ten bude konečne poriadny a nie ako v LEGO Batman 3, kde sme sa mohli pohybovať síce na veľkých, no veľmi limitovaných miestach.

Hra bude dostupná na konzolách Xbox One, PS4, Nintendo Switch a aj na PC. Ide teda o ďalšiu hru od spoločnosti TT v spojení s Legom, takže určite rátajte s mnohými DLC či už levelmi alebo postavami. Na predobjednanie už máte na výber aj Deluxe Edition, takže DLCčka nebudete musieť kupovať zvlášť. Hra bude dostupná od 16. októbra. Ak sa vám však zdá čakanie pridlhé, už čoskoro si budete môcť zahrať ďalšiu novú LEGO hru s názvom The Incredibles (Rodinka Úžasných), kde budete môcť hrať za oba filmy s rovnakým názvom.

Čo vravíte na novú LEGO hru Super Villains? Ste radi, že dostávame príbeh o záporákoch? Hrajete LEGO hry, poprípade iba LEGO Batman hry? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah