Red Bull Ultimátny Hráč: Sinners sa postavia proti G2, bude to showmatch roka?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Turnaj Red Bull Ultimátny Hráč je už naplno rozbehnutý, Clash Royale je odohraný a tento týždeň sa už bude niesť v znamení hry FIFA 21. Futbalový simulátor od 9. marca vystrieda Counter Strike: Global Offensive. A všetci fanúšikovia tejto hernej legendy sa okrem samotného turnaja môžu tešiť aj na jeden veľkú showmatch chuťovku. Proti prvoligovému celku G2 sa už túto sobotu postaví český tím Sinners.

Sinners
Zdroj: Archív Sinners

Sledujte naživo showmatch Sinners vs. G2

Už v sobotu 6. marca od 14:00 hod. ukážu Sinners svoje skills v exhibičnom zápase proti špičkovému tímu G2. Vy môžete tento showmatch sledovať naživo na Twitch kanáli eLeaguecz, viac o tímoch a zápase hviezd sa dočítate na webe redbull.sk/hrac.

Sinners, rýchlo rastúce hviezdy vychádzajúce z česko-slovenskej scény, sa už zviditeľňujú aj na európskom hernom poli. Ich začiatky sa datujú od roku 2020. Dvojnásobní víťazi Sazka eLeague v zložení ZEDKO, oskar, NEOFRAG, SHOCK a beastik plánujú v blížiacom sa zápase proti G2 zahrať dôležité kolá správne ako tím, ale aj individuálne chce každý odohrať svoju A game: „Hrať proti T1 tímu bude rozhodne veľká výzva, ale tiež skvelá skúsenosť,“ hovorí za Sinners ZEDKO.

G2 je uznávaný tím s hviezdnou históriou, ktorý ešte v roku 2013 založil Carlos „ocelote“ Rodriguez. Okrem CS:GO sú jeho hráči aktívni aj v League of Legends, Hearthstone či Valorant. G2 v zostave kennyS, AmaNEk, nexa, huNter- a NiKo sa dlho držali v Top 10 na svete, aktuálne im patrí 14. priečka. Plánujete sa budúci týždeň zapojiť do CS:GO turnaja? Pozrite si 8 tipov, ktoré si pre vás pripravil huNter-.

G2
Zdroj: Nemanja Knezevic / Archív G2

Misia Red Bull Ultimátneho Hráča: ZVÍŤAZIŤ

Red Bull Ultimátny Hráč odštartoval strategickou mobilnou hrou Clash Royale, po ktorej štafetu od 2. marca preberá najobľúbenejší futbalový simulátor FIFA 21. Prípravu už môžu zahájiť aj fanúšikovia taktickej strieľačky Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Tá bude treťou v poradí a CS:GO turnaj začne 9. marca. Od 16. marca vstúpi na scénu aj herný fenomén League of Legends a kolotoč online turnajov uzatvára od 23. marca športová mobilná hra Bike Unchained 2. Na hráčov zo všetkých kútov Slovenska a Česka čaká päť samostatných online turnajov, z ktorých každý bude mať aj svojich ocenených víťazov. A na záver sa dozvieme aj meno jedného Ultimátneho hráča, ktorý v turnajoch preukáže svoju univerzálnosť. Gameri zabojujú nielen o zásobu energie na celý rok a merchandise Red Bull Ultimátny Hráč, ale aj o výlet pre dve osoby na preteky F1, Sony PlayStation 5, Wolt kredity, ceny od Logitech a poukazy na nákup od progamingshop.sk.

Sinners
Zdroj: Archív Sinners

Súťaž o nadupané ceny pre všetkých

Šancu vyhrať novú konzolu PlayStation 5 a ďalšie skvelé herné zariadenia majú do 31. marca 2021 všetci, nielen účastníci turnaja. Na webe redbull.sk/sutaz prebieha súťaž o skutočne lákavé ceny a na zapojenie postačí registrácia a správne zodpovedanie otázok týkajúcich sa turnaja Red Bull Ultimátny Hráč.

Viac o hernom päťboji, pravidlá, rozpis turnajov a registráciu nájdete na redbull.sk/hrac. Viac info nielen o Red Bull Ultimátnom Hráčovi, ale aj zo sveta gamingu, nájdete na hernazona.sk.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -