Counter-Strike 2 vám pobeží o 35 % rýchlejšie. Nezabudnite si pred hraním zapnúť túto funkciu

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Je dostupná pre 90 % hráčov Counter-Strike 2

Spoločnosť Valve vydala Counter-Strike 2, ako sme vás informovali v predchádzajúcom článku. Ide o vylepšenú verziu Counter-Strike: Global Offensive, jednej z najobľúbenejších hier všetkých čias. Každý týždeň si ju vyše 10 rokov po vydaní zahrá vyše milión hráčov. Očakáva sa teda, že „pokračovanie“ sa stretne s podobnou, ak nie ešte väčšou popularitou. Novinka beží na engine Source 2 a využíva novšie grafické API na lepšiu vernosť a odozvu.

V oblasti presných a rýchlych reakcií je nízka odozva systému kľúčovým faktorom. V súťažných strieľačkách, ako je Counter-Strike 2, vám vyšší počet snímok za sekundu (FPS) v kombinácii s rýchlosťou odozvy umožní rýchlejšie reagovať a presnejšie zameriavať. Preto nová verzia zahŕňa aj integrovanú technológiu NVIDIA Reflex, ktorá dokáže znížiť odozvu systému až o 35 %. Ako si jednotlivé grafické karty z radu GeForce RTX 40 vedú, nájdete na nižšie uvedenom obrázku.

graf cs2
Zdroj: NVIDIA

NVIDIA Reflex

NVIDIA Reflex je funkcia, ktorá môže zlepšiť vaše herné výsledky. Znížením odozvy systému poskytuje hráčom konkurenčnú výhodu v multiplayerových hrách. Uplatní sa tiež v singleplayerových zážitkoch, kde prispieva k lepšej reakcii hry na ovládanie a tým príjemnejšiemu zážitku z nej. Túto funkciu v súčasnosti využíva viac ako 50 miliónov hráčov každý mesiac. Je k dispozícii vo väčšine e-športových strieľačkách a celkovo viac ako 80 hrách. Túto technológiu si bude môcť aktivovať až 90 % hráčov s GPU GeForce.

Meranie odozvy

Na testovanie odozvy v hre Counter-Strike 2 a ďalších hrách sa dá použiť nástroj NVIDIA Frameview. Najkomplexnejšie testovanie ponúka nástroj NVIDIA LDAT.

Zdroj: TS NVIDIA

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -