Seriál (alebo film?) Resident Evil: Infinite Darkness od Netflixu odhaľuje nové zábery a informácie

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Resident Evil: Infinite Darkness od Netflixu

Počas včerajšej prezentácie Resident Evil Showcase bol odhalený nový pohľad na animovaný seriál Resident Evil: Infinite Darkness od Netflixu. Viac nám prezradil producent Hiroyuki Kobayashi z Capcom, ktorý projekt referoval ako film. Podľa všetkého sa jednalo len o chybu prekladu, keďže oficiálne materiály popisujú Infinite Darkness ako seriál.

Hlavnými postavami budú Claire Redfield a Leon S. Kennedy, ktorí sa opäť dostanú do centra biochemickej nákazy. Zároveň sme sa dozvedeli, že príbeh bude zasadený pár rokov po udalostiach legendárnej hry Resident Evil 4. Plnohodnotný trailer sme síce nedostali, avšak nové zábery nájdete v nižšie priloženom videu okolo 42 minúty.

„Keď sa biologické nebezpečenstvá voľne pohybujú, prácu zvládne iba dvojica veteránskych zabijakov zombie.“

O 3D CGI animáciu sa stará štúdio Quebico. Dátum vydania stále odhalený nebol, no seriál môžeme na Netflixe očakávať niekedy v priebehu tohto roka. O všetkých novinkách vás budeme včas informovať.

Tešíte sa na opätovné stretnutie Claire Redfield a Leona Kennedyho počas epidémie zombie? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: bloody-disgusting.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -