Nový trailer k seriálu Resident Evil priniesol na Netflix ďalšiu hordu nechutných príšer

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Virtuálna prezentácia od Netflixu s názvom Geeked Week priniesla poriadne nechutné sústo aj pre všetkých milovníkov hororu. Očakávaná séria Resident Evil založená na populárnej hernej franšíze konečne odhalila oficiálny trailer, ktorý sa od svojho pôvodcu výrazne líši. Namiesto sledovania klasického príbehu z prostredia hlavnej dejovej línie hier si pre nás streamovací gigant pripravil niečo doposiaľ nevídané. Kopec nových postáv a odlišné vyobrazenie vzniku zombie apokalypse v dvoch časových osách. Áno, presne tak. Seriál bude skákať medzi dvoma časovými osami a preskúma vzťah medzi hlavnou postavou a jej dejovými zápletkami, ktoré viedli k vzniku apokalyptického sveta plného zmutovaných monštier.

Oficiálny trailer k zombie seriálu Resident Evil

Najnovšia ukážka začína pohľadom na hlavnú hrdinku Jade (Ella Balinska), ktorá musí čeliť horde zombies v roku 2036. Preživších už neostáva veľa a svet poznačený T-vírusom si zobral obrovskú daň, drvivú väčšinu ľudskej civilizácie. Apokalypsa začala meniť svet už v roku 2022, kedy sa jej mladšie ja (Tamara Smart) a sestra Billie (Siena Agudong) presťahovali do krásneho New Raccoon City. Mesto vytvorené kontroverznou farmaceutickou spoločnosťou Umbrella však vo svojom jadre skrýva niekoľko záhad. A síce sa Jade podarí odhaliť pravdu, katastrofe už zabrániť nedokáže.

Ohnisko nákazy je úzko spojené s výskumom vedca Alberta Weskera (Lance Reddick), otca Jane a Billie. V ukážke Wesker odhaľuje, že je blízko k vyvinutiu nového lieku. No ten v sebe skrýva nebezpečný T-vírus, smrtiaci vírus schopný meniť biológiu zvierat a pretvoriť ich na príšery. Niekoľko týchto príšer sme mohli vidieť aj v novom traileri – od zmutovaných pavúkov, zombie psov či dokonca gigantických červov.

Zombie novinku vytvoril scenárista, showrunner a výkonný producent Andrew Dabb (Supernatural). V seriáli taktiež účinkujú Ahad Raza MirAdeline RudolphPaola NuñezAhad Raza MirConnor Gossatti a Turlough Convery. Resident Evil zažije premiéru na malých obrazovkách už budúci mesiac 14. júla 2022.

oficiálny trailer Resident Evil
Zdroj: pcgamer.com

Synopsa seriálu:

Píše sa rok 2036 – 14 rokov po tom, čo smrtiaci vírus spôsobil globálnu apokalypsu. Hlavná postava Jade Wesker bojuje o prežitie vo svete zaplavenom krvilačnými infikovanými a šialenými tvormi. V tomto neuveriteľne intenzívnom krviprelievaní Jade prenasledujú záblesky do minulosti v New Raccoon City. Na vlastnej koži prežíva mrazivý vzťah jej otca s Umbrella Corporation. Ale hlavne sa musí vyrovnať s tým, čo sa stalo jej sestre Billie.

Páčil sa ti oficiálny trailer k sérii Resident Evil? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -