rewindWEEK#25 (2017) – Silný kinotýždeň nám prináša návrat Transformerov, nový slovenský film alebo bláznivú komédiu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Vonku máme 32 stupňov a výborným nápadom na schladenie (okrem vody) je klimatizovaná kinosála. Aké nové filmy si teda už od dnes môžeme pozrieť v kinách? Michael Bay sa vracia so svojou sériou o robotoch už piaty krát. Film Transformers: Posledný Rytier nám ukáže záporáka Optimusa Prime-a a vrátime sa dokonca aj do minulosti! Ďalším filmom je slovenská novinka s názvom Špina. Pozrieme sa na vnútorný boj mladého dievčaťa, ktoré bolo znásilnené. Slovenská kinematografia zažíva znovuzrodenie, a tak si tento počin nenechajte ujsť! Posledným filmom bude bláznivá komédia so Scarlett Johansson, Divoká Babská Jazda.  Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#25.

Transformers: Posledný Rytier
Transformers: Posledný Rytier, Zdroj: screenrant.com
Špina
Špina, Zdroj: forumfilm.sk
Divoká babská jazda
Divoká babská jazda, Zdroj: itafilm.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#25

Transformers: Posledný Rytier

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) má s Transformermi bohaté skúsenosti a vo vojne sa spojí s “nepriateľom” Bumblebeom. Ich spoločným cieľom je nájť dôvod, prečo sa Transformers po stáročia vracajú na Zem. Odpoveď na túto otázku im môže dať významný historik a asi najväčší teoretický znalec Transformerov Edmund Burton (Anthony Hopkins), ktorý verí, že práve v minulosti je možné nájsť kľúč k ukončeniu vojny a záchrane ľudstva.

Veľmi rôznorodú skupinku dopĺňa krásna oxfordská profesorka (Laura Haddock) a osirotená pubertiačka Izabella (Isabela Moner), ktorá toho na svoj vek zažila s Transformers až príliš. Filmových divákov čaká príbeh, ktorý sa odohráva v časopriestore niekoľkých sto rokov, na niekoľkých kontinentoch. Dozvedia sa, k čomu naozaj slúžili kamene v Stonehenge, a možno nakoniec nájdu aj strateného Optima Prima.

Špina

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Lena je sedemnásťročné dievča, ktoré vzdoruje rodičom, zažíva svoje prvé zamilovanie, tajné nočné dobrodružstvá s kamarátmi, či magické rána nad Dunajom. Jej svet plný snov a túžob však naruší znásilnenie…
Lena musí prejsť cestu, ktorá už nie je obyčajným dospievaním, ale skôr vnútorným bojom. Okolie ju nechápe a už nikdy úplne nepochopí. Je to ona sama, kto sa musí zmeniť, dospieť a pochopiť, že nemôže ostať obeťou. Trest si zaslúži ten, kto jej to spôsobil.

Divoká Babská Jazda

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Keď najlepšie kamošky žúrujú, stať sa môže čokoľvek… Päť bývalých spolužiačok sa po rokoch znovu stretáva, aby oslávili rozlúčku so slobodou jednej z nich. Párty sa však rýchlo zvrtne, keď nešťastnou náhodou zabijú striptéra, ktorý ich mal v tento výnimočný večer zabávať. Ako si s týmto fatálnym omylom poradí dámska zostava na čele so Scarlett Johansson?

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -