rewindWEEK#25 (2017) – Silný kinotýždeň nám prináša návrat Transformerov, nový slovenský film alebo bláznivú komédiu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Vonku máme 32 stupňov a výborným nápadom na schladenie (okrem vody) je klimatizovaná kinosála. Aké nové filmy si teda už od dnes môžeme pozrieť v kinách? Michael Bay sa vracia so svojou sériou o robotoch už piaty krát. Film Transformers: Posledný Rytier nám ukáže záporáka Optimusa Prime-a a vrátime sa dokonca aj do minulosti! Ďalším filmom je slovenská novinka s názvom Špina. Pozrieme sa na vnútorný boj mladého dievčaťa, ktoré bolo znásilnené. Slovenská kinematografia zažíva znovuzrodenie, a tak si tento počin nenechajte ujsť! Posledným filmom bude bláznivá komédia so Scarlett Johansson, Divoká Babská Jazda.  Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#25.

Transformers: Posledný Rytier
Transformers: Posledný Rytier, Zdroj: screenrant.com

Špina
Špina, Zdroj: forumfilm.sk

Divoká babská jazda
Divoká babská jazda, Zdroj: itafilm.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#25

Transformers: Posledný Rytier

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) má s Transformermi bohaté skúsenosti a vo vojne sa spojí s “nepriateľom” Bumblebeom. Ich spoločným cieľom je nájť dôvod, prečo sa Transformers po stáročia vracajú na Zem. Odpoveď na túto otázku im môže dať významný historik a asi najväčší teoretický znalec Transformerov Edmund Burton (Anthony Hopkins), ktorý verí, že práve v minulosti je možné nájsť kľúč k ukončeniu vojny a záchrane ľudstva.

Veľmi rôznorodú skupinku dopĺňa krásna oxfordská profesorka (Laura Haddock) a osirotená pubertiačka Izabella (Isabela Moner), ktorá toho na svoj vek zažila s Transformers až príliš. Filmových divákov čaká príbeh, ktorý sa odohráva v časopriestore niekoľkých sto rokov, na niekoľkých kontinentoch. Dozvedia sa, k čomu naozaj slúžili kamene v Stonehenge, a možno nakoniec nájdu aj strateného Optima Prima.

Špina

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Lena je sedemnásťročné dievča, ktoré vzdoruje rodičom, zažíva svoje prvé zamilovanie, tajné nočné dobrodružstvá s kamarátmi, či magické rána nad Dunajom. Jej svet plný snov a túžob však naruší znásilnenie…
Lena musí prejsť cestu, ktorá už nie je obyčajným dospievaním, ale skôr vnútorným bojom. Okolie ju nechápe a už nikdy úplne nepochopí. Je to ona sama, kto sa musí zmeniť, dospieť a pochopiť, že nemôže ostať obeťou. Trest si zaslúži ten, kto jej to spôsobil.

Divoká Babská Jazda

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Keď najlepšie kamošky žúrujú, stať sa môže čokoľvek… Päť bývalých spolužiačok sa po rokoch znovu stretáva, aby oslávili rozlúčku so slobodou jednej z nich. Párty sa však rýchlo zvrtne, keď nešťastnou náhodou zabijú striptéra, ktorý ich mal v tento výnimočný večer zabávať. Ako si s týmto fatálnym omylom poradí dámska zostava na čele so Scarlett Johansson?

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah