Samara proti Kayako! Pozrite si prvých 5 minút z hororu Ring vs Grudge úplne zadarmo

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ring vs Grudge a.k.a Sadako vs Kayako a.k.a Kruh vs Nenávisť

Zatiaľ čo sa do slovenských kín blíži film Kruh 3, presnejšie ho uvidíme už 3. februára. Všetko dôležité o návrate Samary nájdete v tomto článku. V Japonsku si však idú po svojom. Tam v lete 2016 premiéroval film Ring vs Grudge a.k.a Sadako vs Kayako a.k.a Kruh vs Nenávisť. Ako vyplýva z názvu, v tomto filme sa proti sebe postavili dve najznámejšie japonské hororové postavy. Sadako (Samara) z filmu kruh a Kayako z filmu nenávisť. Verte mi, je to lepšie ako Kapitán Danko Amerika vs Iron Man. Alebo ako Freddy Krueger vs Jason, Godzilla vs King-Kong, Alien vs Predator. Nie. Dve čiernovlásky s kopou bieleho make-upu po celom tele. Ide o wrestling dvoch japonských hororových postáv.

Rings vs Grudge
Zdroj: goldposter.com

Tento film najprv slúžil ako aprílový vtip, avšak diváci si vyprosili plnú verziu, a tak ju dostali. Horor je však viac vtipnejší, než strašidelný. Každopádne, do Ameriky a ani ku nám sa nikdy do kín nedostal. Internetová televízia Shudder však dostala práva na to, tento film vysielať. A na počesť toho sa na youtube objavilo prvých 5 minút z tohto vyrovnaného súboja. Shudder dokonca ponúka trial verziu zadarmo, problémom však je, že nieje dostupný v našom regióne. A tak Vám neostáva nič iné, než si zmeniť polohu, alebo si tento film nájsť niekde na.. No predsa, ste dosť šikovní.

Pokiaľ vás súboj Samary a Kayako nezaujal, počkajte si na Hollywoodsky počin Rings, ktorý uvidíme už o pár dní!

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -