Prečo sa Robert Pattinson teší, že ho ľudia nechcú ako Batmana?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Robert Pattinson ako Batman – Ikonický Temný rytier sa vracia s vlastným filmom. Akurát nie tak, ako by si väčšina fanúšikov predstavovala. Keď nám portál Variety pred 4 mesiacmi oznámil, že upír zo ságy Twilight bol obsadený ako Bruce Wayne v novinke od DC, množstvo fanúšikov protestovalo – niektorí dokonca vytvorili petície, aby mu rolu nedali. Samotný herec sa však ničoho nebojí a dokonca je rád, že ľudia ho nenávidia.

Robert Pattinson ako Batman
Zdroj: geektyrant.com

Herec Robert Pattinson ako Batman

Najväčšiu chybu, ktorú ľudia robia pri skorom odpisovaní Roberta Pattinsona v hlavnej úlohe filmu The Batman, je riadenie sa jeho starým imidžom. Väčšina divákov ho má zafixovaného ako Edwarda Cullena zo ságy Twilight, no ak sa pozriete na jeho kompletnú filmografiu, zistíte, že je omnoho viac.

Pattinson hral vo filmoch ako The Rover (2014), Good Time (2017) či The Lighthouse (2019). Každý z nich je považovaný za kritický úspech, pričom vo všetkých troch chválili jeho herecký výkon. V hlavnej, resp. vo vedľajšej úlohe príbehu vie naozaj zahviezdiť. Nemali by sme teda očakávať, že pri filme The Batman tomu bude inak. Je viac ako upír. Ságu Twilight dokonca nenávidí. Avšak to, že ľudia nenávidia jeho, to mu vôbec nevadí, dokonca je za to vďačný.

zdroj: theplaylist.net

Hercov pohľad na rolu

Herec nedávno poskytol rozhovor portálu Variety. V ňom nám odhalil, že negatívne reakcie ho vôbec netrápia. Nie však preto, lebo ho nezaujíma názor divákov, ale preto, lebo ho ich názor neodradí. Na negatívne reakcie dokonca povedal, že „boli menej ‚jedovaté‘, ako čakal.“ Potom dodal: „Je omnoho zábavnejšie byť underdog (niekto, koho väčšina ľudí nemá rada). Nie sú od vás žiadne očakávania.

Pattinson navyše odhalil, že podľa neho role vo veľkých filmoch väčšinou nie sú až tak zaujímavé, teda aspoň čo sa týka tých, s ktorými sa stretol. Po ukončení ságy Twilight chcel na chvíľu ujsť od bleskov fotografov, ktorí ho všade sledovali. Aj preto odvtedy hral vo viacerých filmoch, o ktorých ste pravdepodobne ani nepočuli. Vždy však išlo o projekty, ktoré ho zaujali a páčili sa mu.

Teraz sa vracia späť ku veľkým filmom s vysokými rozpočtami. Práve The Batman je jeho návrat do oka širokej verejnosti. Verí však, že spravil dobre, že s tým počkal: Myslím, že by ma trochu znervózňovalo, keby som do toho šiel hneď.

Zdroj: forbes.com

Film The Batman by sa do kín mal dostať v lete roku 2021. O réžiu sa postará Matt Reeves, ktorý bude vychádzať z vlastného scenára. Robert Pattinson je podľa zverejneného zoznamu tvorcov jediný oficiálne potvrdený herec, ktorý je ku projektu pripojený.

Bude podľa vás Robert Pattinson ako Batman dobrý? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -