Seriál American Horror Story nekončí. Koľko sérií ešte uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

V roku 2011 prvý raz uzrel svetlo sveta seriál, ktorý si zakladá na hororovej tématike. Seriál American Horror Story to s nami ťahá už neuveriteľných 9 rokov a ani zďaleka nekončí. Jeho prvá séria s podtitulom „Murder House“ priniesla doposiaľ nevídané veci do seriálového sveta. Preto niet divu, že sa divákom tento žáner páčil a ihneď sa pustili do výroby ďalších sérií. Koľko ich teda spolu bude?

 Seriál American Horror Story ešte nekončí

Televízna sieť FX miluje túto seriálovú značku, preto sa rozhodla, že seriál American Horror Story predĺžia o ďalšie 3 série! Takže teraz je v pláne dokopy 13 sérií. Jedná sa o vtipnú narážku na slasher horor Piatok 13? Alebo je to len číslo, ktoré sa po rokoch zase zvýši o nejakú sériu? Odpoveď na túto otázku žiaľ zatiaľ nepoznáme.

American Horror Story 1984
Zdroj: season1.be

Predseda kanála John Landgraf vo vyhlásení tlačovej správy ocenil desaťročný úspech seriálu. Pochválil tým aj producentov, vrátane Ryana Murphyho a Bryana Falchuka. 

„Ryan a Brad sú nespornými majstrami televízneho hororu, ktorí vytvorili limitovaný antologický seriál American Horror Story a udržali jeho úspech takmer 10 rokov pre FX. Sme im vďační, aj Dane Walden s naším štúdiom sa zaviazali na ďalšie 3 roky.

American Horror Story už od prvého dňa predstavil mnoho ocenených hercov a vážime si prínos všetkých, vrátane Ryana, Brada a ďalších výkonných producentov ako Tima Mineara, Jamesa Wonga, Alexisa Martin Woodalla, Bradleyho Bueckera, scenáristov, režisérov, obsadenie a štáb pre každú novú nezabudnuteľnú sériu AHS.“

Sarah Paulson a Kathy Bates
Sarah Paulson a Kathy Bates, Zdroj: tracking-board.com

Návrat známej tváre?

Každopádne bude zaujímavé sledovať ako sa Murphy a Falchuk popasujú s ďalšími tromi sériami. Jednu vec, čo ale vieme s istotou je, že sa môžeme tešiť na návrat jednej z hlavných postáv. Sarah Paulson sa vráti k seriálu American Horror Story už v ďalšej sérií! Potvrdila to sama herečka a taktiež dodala, že bude mať jednu z hlavných úloh.

Aktuálne však nemáme viac informácií ohľadom ďalších sérií. Nie je zatiaľ známy ani dátum pre vydanie desiatej série seriálu American Horror Story. Preto vás budeme priebežne informovať aj naďalej.

Tešíte sa na návrat Sarah Paulson? Máte radi seriál AHS? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: hypebeast.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -