Seriály

Seriál American Horror Story nekončí. Koľko sérií ešte uvidíme?

V roku 2011 prvý raz uzrel svetlo sveta seriál, ktorý si zakladá na hororovej tématike. Seriál American Horror Story to s nami ťahá už neuveriteľných 9 rokov a ani zďaleka nekončí. Jeho prvá séria s podtitulom “Murder House” priniesla doposiaľ nevídané veci do seriálového sveta. Preto niet divu, že sa divákom tento žáner páčil a ihneď sa pustili do výroby ďalších sérií. Koľko ich teda spolu bude?

 Seriál American Horror Story ešte nekončí

Televízna sieť FX miluje túto seriálovú značku, preto sa rozhodla, že seriál American Horror Story predĺžia o ďalšie 3 série! Takže teraz je v pláne dokopy 13 sérií. Jedná sa o vtipnú narážku na slasher horor Piatok 13? Alebo je to len číslo, ktoré sa po rokoch zase zvýši o nejakú sériu? Odpoveď na túto otázku žiaľ zatiaľ nepoznáme.

American Horror Story 1984

Zdroj: season1.be

Predseda kanála John Landgraf vo vyhlásení tlačovej správy ocenil desaťročný úspech seriálu. Pochválil tým aj producentov, vrátane Ryana Murphyho a Bryana Falchuka. 

“Ryan a Brad sú nespornými majstrami televízneho hororu, ktorí vytvorili limitovaný antologický seriál American Horror Story a udržali jeho úspech takmer 10 rokov pre FX. Sme im vďační, aj Dane Walden s naším štúdiom sa zaviazali na ďalšie 3 roky.

American Horror Story už od prvého dňa predstavil mnoho ocenených hercov a vážime si prínos všetkých, vrátane Ryana, Brada a ďalších výkonných producentov ako Tima Mineara, Jamesa Wonga, Alexisa Martin Woodalla, Bradleyho Bueckera, scenáristov, režisérov, obsadenie a štáb pre každú novú nezabudnuteľnú sériu AHS.”

Sarah Paulson a Kathy Bates

Sarah Paulson a Kathy Bates, Zdroj: tracking-board.com

Návrat známej tváre?

Každopádne bude zaujímavé sledovať ako sa Murphy a Falchuk popasujú s ďalšími tromi sériami. Jednu vec, čo ale vieme s istotou je, že sa môžeme tešiť na návrat jednej z hlavných postáv. Sarah Paulson sa vráti k seriálu American Horror Story už v ďalšej sérií! Potvrdila to sama herečka a taktiež dodala, že bude mať jednu z hlavných úloh.

Aktuálne však nemáme viac informácií ohľadom ďalších sérií. Nie je zatiaľ známy ani dátum pre vydanie desiatej série seriálu American Horror Story. Preto vás budeme priebežne informovať aj naďalej.

Tešíte sa na návrat Sarah Paulson? Máte radi seriál AHS? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: hypebeast.com, geektyrant.com

Zoltán Hegyi
About author

"Kým ty sa hráš, konkurencia rastie!"
  Related posts
  Seriály

  Druhá séria Altered Carbon od Netflixu spoznala svoj dátum vydania. V akom tele sa vráti Takeshi Kovacs?

  Seriály

  Zavedie nás seriál Loki opäť do minulosti po udalostiach filmu Avengers?

  Seriály

  Objaví sa hviezda Game of Thrones Kristofer Hivju v seriáli Zaklínač od Netflixu?

  Seriály

  Ktorý obľúbený herec sa možno ukáže v prípadnej tretej sérii seriálu The Boys?

  Pridaj komentár