Milovníci Johna Wicka, spozornite! Seriál Continental nám priblíži svet nájomných vrahov, režisér Chad Stahelski prezradil viac!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Ako to už chodí, Hollywood je miesto, kde iné ako úspech nepripadá do úvahy. A aj to je dôvod, prečo sa franchises stávajú v poslednej dobe veľmi žiadanými. Dnešok je však špeciálny tým, že sa tak stane pri obľúbenom akčnom hrdinovi s menom John Wick. Takže otvárať šampanské, pretože John sa objaví nielen na striebornom plátne, ale aj v televízii. Konečne sa k nám dostali nové informácie, ktoré by vás mohli zaujímať.

Hotel Continental, zdroj: youtube.com

Stránka IndieWire získala niekoľko podrobností o nadchádzajúcom seriáli s názvom Continental, na ktorom pracuje štúdio Lionsgate. Tí, ktorí videli filmy John Wick 1 a John Wick 2 dobre vedia, čo sa v hoteli Continetal deje. Domov tých najlepších nájomných vrahov, medzi ktorými sa samozrejme nachádza aj náš milovaný John. Režisér Chad Stahelski odhalil niektoré detaily o seriáli vysvetľujúce, načo sa máme pripraviť. Spoznávať budeme nové postavy, ktoré sa pohybujú v takomto svete. Tu je to, čo o tom povedal:

„Majú naozaj skvelú štruktúru. Je spojená s filmom a taktiež spája všetky hotely Continental po celom svete. Riešia sa vzťahy medzi postavami a stále prichádza niekto nový. Myslím si, že svet je veľmi obrovský a s tým prichádza aj veľa pozitív. Všetko to vyzerá veľmi zaujímavo a určite to majú premyslené. Môže tam byť konziliár, vrátnik, someliér. Rôzne postavy a prechádzať rôznymi aspektmi.“

Objaví sa v seriáli aj Keanu Reeves? 

Zatiaľ štúdio neprezradilo, kto napísal scenár k seriálu, ale vie sa už, že režisér Chad Stahelski je v projekte zahrnutý. Aká bude jeho pozícia sa ešte nevie, ale pravdepodobne by si mal zrežírovať niekoľko častí. Síce je režisér momentálne vyťažený, stať by sa to však v budúcnosti naozaj mohlo. Taktiež vysoko dúfame, že sa v samotnom seriáli ukáže aj hlavná hviezda filmu, Keanu Reeves. Samozrejme, seriál sa na túto postavu nebude sústreďovať, ale nikdy nevieme, čo si pre nás tvorcovia pripravia. 

„Myslím si, že by sa mohol objaviť. Aj to je súčasťou projektu, ale séria nie je zameraná na jeho život.“

John Wick 2 recenzia
Zdroj: wall.alphacoders.com

Ďalšou skvelou správou je akcia. Tá síce nebude ako vo filme, ale dočkáme sa vo veľkej miere aj toho. Bude to určite veľká výzva, čo potvrdil aj Chad Stahelski, ktorý tento výtvor porovnal so seriálom Hra o tróny

„Pozrite sa na „Battle of the Bastards“. Bola to jednoznačne tá najlepšia bitka, akú som kedy mohol vidieť v seriáloch. Urobili naozaj skvelú prácu a neboli tam použité žiadne zbytočné výdavky. Ani my to tak robiť nechceme a preto sa musíme o to viac snažiť. Rád by som vytvoril niečo neuveriteľné, ale nato si musíme ešte počkať.“

Na akom televíznom kanáli sa seriál objaví nie je ešte známe. Avšak podľa všetkého by to mohla byť stanica AMC alebo FX, ale zdá sa, že si ho pod svoje krídla zoberie Netflix alebo Amazon. Ako to celé dopadne uvidíme časom a určite sa môžeme tešiť na poriadne kvalitný príbeh zo života filmu John Wick a hotelu Continental!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -