Tvorca seriálu Money Heist potvrdil prípravu piatej série. Čo sme sa o pokračovaní dozvedeli?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Obľúbený a populárny španielsky seriál Money Heist (La Casa de Papel) čaká piata séria. Potvrdil to jeden z tvorcov – Alex Pina. Hovorí, že piata séria je už v procese prípravy. Môžeme sa teda tešiť na pokračovanie lúpeže v Španielskej banke.

Seriál Money Heist

Seriál Money Heist rozpráva o skupinke zlodejov, ktorí majú na konte tie najprepracovanejšie lúpeže na svete. Seriál začína príbehom jednej zo zlodejov – Tokyo, ktorá je zároveň rozprávačkou. Život jej zmení osudové stretnutie s logicky zmýšľajúcim Profesorom.

Spolu s ďalšími ôsmimi zlodejmi sa stretnú v opustenom dome, kde sa päť mesiacov učia a trénujú, aby lúpež zvládli. A po piatich mesiacoch sa konečne v červených overaloch a v maskách s podobou Salvadora Dalího vlámu do Royal Mint, kde započnú svoj premyslený plán.

money heist
Zdroj: talknerdywithus.com

Na konci štvrtej série sa ocitáme v polovici najväčšej lúpeže Španielskej banky v histórii. Vo štvrtej sérii sme stratili nejednu milovanú postavu, a tak je otázne, či zožne piata séria taký úspech, aký má seriál doteraz. Zlodejov a ich symboly sú už známe po celom svete a na každom rohu hrá pieseň Ciao Bella. Čo začínalo ako malý seriál pre španielsku televíziu prerástlo v celosvetový fenomén. Seriál si dokonca pod svoje krídla vzal Netflix.

Alex Pina a jeho nový príspevok na Instagrame

Alex Pina zverejnil na svojom Instagrame fotku, kde sedí za notebookom (nájdete ju nižšie v tomto článku). Vyjadril sa, že je zaneprázdnený písaním piatej série tohto obrovského seriálu. „Píšem Money Heist 5,“ napísal pod svojím príspevkom. Je dôležité si aj všimnúť tričko, ktoré má na fotke. Hlavná postava Tokyo totiž dostala meno práve kvôli tomu, že Pina raz prišiel do práce so svetrom s názvom tohto mesta. Pina vysvetlil, čo pre neho tieto kusy oblečenia znamenajú:

„Možno si myslíte, že toto tričko dalo postave Tokyo jej meno. To však nie je pravda. Od začiatku seriálu si kupujem každé tričko s nápisom tokyo, na ktoré narazím. Legendárne „krstiace“ tričko môžete vidieť na druhej fotke.“

Popri písaní doma, kde sa väčšinu času zdržiavajú všetci, ktorí koronavírus ešte viac-menej neskrotili, mu pomáha jeho štvornohý kamarát. Aj toho môžete na fotke vidieť (a rozplývať sa nad ním… samozrejme).

Seriál Money Heist a piata séria

Vieme, že Netflix piatu sériu Money Heist ešte oficiálne nepotvrdil. Alex Pina je však plný nádeje, a to oprávnene. Netflix by spravil veľký krok vedľa, keby jednému z najobľubenejších seriálov súčastnosti neumožnil pokračovanie. Už v minulosti Pina prezradil, že by mala piata séria vzniknúť. Žartoval však, že keby povedal viac, Netflix mu dá do domu bombu.

S popularitou seriálu a s otvoreným koncom štvrtej série všetci dúfame, že seriál Money Heist čaká piata séria. Musíme predsa zistiť, či bude druhá najpremyslenejšia lúpež tejto zločineckej party úspešná! Šepká sa už aj o potenciálnych spin-offoch, nič však zatiaľ nie je oficiálne. Ostáva nám len v napätí čakať.

Chceli by ste vidieť piatu sériu seriálu Money Heist? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -