Táto obľúbená knižná séria dostane seriálovú adaptáciu na Disney+. Čo o nej vieme?

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Seriál Percy Jackson

Určite si spomínate na dve filmové spracovania obľúbených kníh o gréckom polobohovi menom Percy Jackson, kde si hlavnú postavu zahral Logan Lerman. Teraz sme sa dozvedeli, že sa chystá seriál Percy Jackson.

Filmy neboli príliš úspešné, dalo by sa povedať, že boli priam sklamaním. Práve preto sa fanúšikovia tešia novej adaptácii a dúfajú, že to bude autentickejšie spracovanie kníh. Seriál vzniká na základe knižnej predlohy, ktorú napísal Rick Riordan.

Percy Jackson
Zdroj_ superherohype.com

Čo všetko o ňom vieme?

Samotný Rick Riordan potvrdil, že Percy Jackson seriál je v prípravách na Disney+. Už dlhšie sa klebetilo o tom, že si Disney+ pod svoje krídla zoberie túto obľúbenú knižnú sériu. Klebety trvali od minulého roka, kedy autor na svojom Twitteri napísal toto:

Tvrdil, že napriek zvedavosti fanúšikov zatiaľ nemá čo oznámiť. Napriek tomu sa snaží urobiť všetko pre to, aby sa niečo zaujímavé udialo. Taktiež fanúšikom oznámil, že nadšenie pomáha. Až do včerajšieho večera sme nedostali žiadne nové informácie. Vtedy autor na svojom Twitteri potvrdil, že seriál Percy Jackson je skutočne na ceste. Tento oznam môžete vidieť tu:

V ďalších oznámeniach Riordan poďakoval fanúšikom Percyho Jacksona za možnosť spracovať túto sériu do filmov. Taktiež povedal, že v tomto štádiu ešte nemôže nič prezradiť, no teší sa na vernú adaptáciu, ktorá zahrnie všetky originálne knihy. Zlodej blesku je iba začiatok.

Riordan pokračoval s uistením fanúšikov, že on bude priamo zapojený pri každom jednom kroku a rozhodnutí. Potvrdil, že je ešte mnoho práce a mnoho noviniek na ceste. Zaujímavosťou je, že Logan Lerman, herec, ktorý stvárňoval Percyho vo filmových spracovaniach, podporil tento projekt na svojom Twitteri.

Logan píše, že dúfa v také spracovanie kníh, aké si zaslúžia. Týmto sa zdá, že on sám nebol s filmami až taký spokojný. My teda musíme iba čakať a dúfať, že sa toto spracovanie podarí.

Čo hovoríte na takúto novinku vy? Tešíte sa na nové spracovanie týchto kníh? Napíšte nám vaše názory do komentárov! 

Zdroj: hypable.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Veľmi dúfam, že sa podarí. Veľmi to chcem vidieť a nemôžem sa dočkať. Všetky knihy som čítala a aj videla filmy. Filmy ale neboli dobré a úplne iné ako knihy. Preto dúfam, že sa podarí. Nemôžem sa dočkať. TN

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -