Uvidíme niekedy druhú sériu seriálu Sex Education od Netflixu?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tento článok obsahuje SPOILERY! Pokiaľ ste teda ešte nevideli prvú sériu seriálu Sex Education, prečítajte si ho neskôr.

Stranger Things, 13 Reasons WhyThe End of the F***ing World či The Haunting of Hill House… Takto by sme dokázali pokračovať ešte veľmi dlho. Netflix dokáže ako na bežiacom páse vytvárať originálne seriály, ktoré zaujmú širokú škálu ľudí. Tínedžerskú drámu si dokážu užiť aj dospelí a hororový seriál si chcú pozrieť aj tí najväčší bojkovia.

Nestáva sa často, že by Netflix so svojim vlastným seriálom trafil vedľa a nenašiel si cieľovku. Najlepším príkladom dobre odvedenej práce je ich nový počin Sex Education, ktorý sa ihneď stal internetovým fenoménom. Ide o projekt cielený menej skúseným tínedžerom, no užili si ho takmer všetci.

sex education od netflixu
Zdroj: theanswersandiego.com

Uvidíme pokračovanie Sex Education od Netflixu?

Ide totižto o sexuálnu výchovu implementovanú do komediálneho príbehu s úžasne vyvinutými postavami, do ktorých sa dokážete vžiť. Seriál nenápadne učí, ako si správne nasadiť prezervatív alebo aké sú riziká nechráneného sexu. Okrem sexuality seriál rozobral aj tému vzťahov, identity či šikany. Stačilo teda iba pár dní a prvých osem častí malo cez 40 miliónov divákov.

Nie je teda žiadnym prekvapením, že Netflix Sex Education predĺžil o druhú sériu! Produkcia by sa mala začať už na jar v Spojenom kráľovstve. Samozrejme, v hlavných úlohách opäť uvidíme Asa ButterfieldaEmmu Mackey, teda postavy, do ktorých sa jednoducho nedá nezamilovať.

sex education od netflixu
Zdroj: vox.com

„To prijatie prvej série bolo naozaj vzrušujúce. Vidieť, ako sa ľudia z celého sveta spájajú s postavami, ktoré vznikli ako nápady v mojej hlave, je naozaj úžasné. Som veľmi vďačný každej osobe, ktorá venovala svoj čas pozretiu seriálu a nemôžem sa dočkať pokračovanie tejto úžasnej cesty.“ hovorí tvorca série, Laurie Nunn.

Ako sme spomenuli vyššie, práve postavy sú tou najsilnejšou stránkou seriálu. Počas ôsmych častí sa dokázali úžasne vyvinúť a diváci sa dokážu vžiť do ich sexuálnych, vzťahových či rodinných problémov. Zároveň sa v druhej sérii pozrieme na osud Otisa a Maeve, ktorých príbeh na konci prvej série nedopadol zrovna najkrajšie. Otis sa dal totižto dokopy s Olou práve vtedy, keď si Maeve všetko uvedomila…

Myslíte, že sa dve hlavné postavy dajú v druhej sérii dokopy? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -