CS Award: Hlasuj za svoj obľúbený počin a rozhodni, kto získa Cenu popkultúry za rok 2018!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Viete, čo je na láske ku popkultúre najkrajšie? Predsa to, že ju môžeme zdieľať s ostatnými ľuďmi! Skúsme sa zamyslieť, kedy nás veci bavia najviac, a ľahko prídeme na to, kto tvorí túto jedinečnú komunitu. Ísť do kina je najlepšie s kamarátmi. Hry sú najzábavnejšie s kamarátmi. Rozprávať sa o komiksoch je najzáživnejšie (áno, uhádli ste) s kamarátmi. A práve nimi všetci sme, pretože máme spoločné záujmy, milujeme rovnaké veci a dokonalú zábavu si predstavujeme celkom podobne. Dnes vám preto predstavím ďalšiu vec, ktorú, ako všetko ostatné, môžeme robiť spolu!

REPORTÁŽ: AnimeSHOW & GAME EXPO 2018
Zdroj: Dominik Kusý

Comics Salón Award

Ak sa v tomto svete čoby len okrajovo pohybujete, určite vám neunikol fakt, že každého pol roka sa v Bratislave konajú festivaly Comics Salón & AnimeSHOW. Predsa len, ide o najväčšie slovenské podujatia svojho druhu. Aj túto jar si užijeme kopec skvelej zábavy. 12. ročník medzinárodnej „oslavy popkultúry s výstavou“ svoje brány otvorí už 29. – 31. marca, pričom sa naozaj máme na čo tešiť!

Tisíce návštevníkov sa pravidelne tešia na bohatý a rozmanitý program, ktorý nás sprevádza víkendom. Okrem neho sa môžeme tešiť napríklad aj na cteného hosťa, člena hereckého obsadenia Game of Thrones. Aj týmto nám festival dáva najavo, že organizácia sa rok čo rok zlepšuje. Medzi ďalšie novinky patrí aj vynovený systém odmien pre ľudí, ktorí sa zapoja do Cosplay súťaže. Ak sa už tiež neviete dočkať, poďte si s nami trochu skrátiť čakanie a popritom pomôcť popkultúre na Slovensku!

REPORTÁŽ: Comics Salón & IstroCON 2018
Zdroj: Dominik Kusý

Cena popkultúry za rok 2018

Comics Salón Award je Cena slovenských fanúšikov popkultúry, odovzdávaná za najlepšie vydané počiny uplynulého roku v rôznych kategóriách.“

Festivaly Comics Salón & AnimeSHOW sú platformou, ktorá spája tisíce fanúšikov do jednej veľkej komunity. Spoločný záujem je jednoduchý: zábava a umenie. Tohtoročnou novinkou je spôsob, ako sa našim obľúbeným tvorcom odvďačiť. Aj vy môžete už teraz zahlasovať za svoje obľúbené počiny a rozhodnúť o tom, kto si zaslúži Cenu popkultúry za rok 2018!

REPORTÁŽ: Comics Salón & IstroCON 2018
Zdroj: Dominik Kusý

Hlasovanie prebieha v týchto kategóriách: 

  • Film roku
  • Videohra roku
  • Komiks roku
  • Spoločenská hra roku
  • Anime roku

Každý jeden hlas je dôležitý, preto neváhajte a klikajte na odkaz, ktorý nájdete nižšie. Zverejnenie výsledkov hlasovania, spolu so samotným odovzdávaním Cien Comics Salón Award, prebehne 30. marca na AnimeSHOW 2019.

HLASUJ TU!

REPORTÁŽ: Comics Salón & IstroCON 2018
Zdroj: Dominik Kusý

AnimeSHOW 2019 – 365.bank je 12. ročník medzinárodného festivalu popkultúry s výstavou. Odohrávať sa bude 29. – 31. marca v DK Ružinov, Bratislava. Vstupenky sú dostupné na tomto odkaze, pričom podotýkam, že čím skôr si ich zaobstaráte, tým sú lacnejšie. Tešíme sa na vás!

Zdroj: facebook.com, comics-salon.sk

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -