Kultový seriál Sex v meste hlási návrat na obrazovky, chýbať nebude takmer pôvodná zostava

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Seriál Sex v meste dostane pokračovanie

Absolútny hit televízie 90. rokov je späť. Kultový seriál Sex v meste vysielala stanica HBO medzi rokmi 1998 až 2004. Neskôr v roku 2008 prišla aj filmová adaptácia s pokračovaním z roku 2010. Teraz sa takmer celá pôvodná zostava vracia na obrazovky streamovacej služby HBO Max.

Svoje úlohy si zopakujú Sarah Jessica Parker ako Carrie Bradshaw, Cynthia Nixon ako Miranda Hobbes a Kristin Davis ako Charlotte York. Pôvodnú štvoricu nedoplní iba herečka Kim Cattrall, ktorá jasne vyjadrila svoj nezáujem o pôsobenie v pokračovaní. Znovuzrodenie seriálu prinesie 10 polhodinových častí a nový názov And Just Like That…

Príbeh bude sledovať Carrie, Mirandu a Charlotte, ktoré prechádzajú cestou z komplikovanej reality života a priateľstva v ich 30 rokoch do ešte komplikovanejšej reality života a priateľstva v ich 50 rokoch. Odohrávať sa nebude nikde inde ako v ikonickom New Yorku a produkcia odštartuje niekedy neskôr na jar. Z pôvodného štábu sa vráti aj jeden z producentov, Michael Patrick King, ktorý bude na poste výkonného producenta.

sex v meste
Zdroj: glamour.com

„Vyrastala som s týmito postavami a nemôžem sa dočkať, ako sa ich príbeh vyvinul v tejto novej kapitole, s úprimnosťou, dojemnosťou, humorom a milovaným mestom, ktoré ich vždy definovalo.“ Povedala Sarah Aubrey, riaditeľka originálneho obsahu HBO Max.

HBO Max prináša nostalgiu

Originálny seriál je založený na knihe od Candace Bushnell, celkovo vzniklo 94 častí naprieč šiestimi sériami. Kasový úspech zaznamenala aj dvojica filmov, pričom v roku 2016 mal vzniknúť aj film Sex v meste 3. Ten bol nakoniec zrušený kvôli tomu, že Kim Cattrall odmietla opäť stvárniť svoju úlohu Samanthy Jones. Nový seriál tak bude pokračovať bez nej.

Platforma HBO Max robí neuveriteľnú robotu v spájaní hereckého obsadenia starších populárnych seriálov. Len v novembri vyšla špeciálna časť The Fresh Prince of Bel-Air s Willom Smithom, no v prvom rade sa už čoskoro dočkáme reunion epizódy sitkomu Priatelia.

Tešíte sa, že sa seriál Sex v meste dočká znovuzrodenia a budete ho na HBO Max sledovať? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net, hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -