Filmy

Vypočujte si prvú zverejnenú skladbu z filmu Zrodila sa hviezda! Pozeráme sa na novú Oscarovku?

Keď sa pri jednom projekte stretnú viacerí talentovaní tvorcovia, vzniká niečo nádherné. Už o pár dní si aj v našich kinách pozrieme silný príbeh, v ktorom doslova “zahviezdili” Bradley Cooper a Lady Gaga. Už teraz mnohí predpokladajú, že sa mu bude dariť na Odovzdávaní Cien Akadémie. Získa novinka Oscara a ešte dôležitejšie, získa si naše srdcia? O tom vás jednoznačne presvedčí prvá zverejnená skladba z filmu Zrodila sa hviezda! Keď to týmto dvom bude aj na filmovom plátne klapať rovnako ako za mikrofónom, máme sa na čo tešiť.

Skladba z filmu Zrodila sa hviezda

Príbeh doteraz stihol obehnúť viaceré festivaly a odvšadiaľ sa ozývajú pochvalné kritiky. Bradley Cooper, ktorý v ňom nielenže stvárnil hlavnú postavu, si film aj sám zrežíroval, podieľal na scenári a dokonca si aj sám odspieval všetky pesničky. Veľkou oporou mu bola jeho herecká partnerka Lady Gaga, vlastným menom Stefani Germanotta. Hoci už má za sebou menšie herecké skúsenosti, po prvýkrát pôjde o hlavnú postavu. Zahrá si začínajúcu speváčku Ally, ktorá už vzdáva svoj veľký sen o speváckej kariére až kým nestretne Jacksona Mainea (Bradley Cooper), ostrieľaného muzikanta.

“Mali sme k dispozícii hudobné štúdio, obklopili sme sa tými najlepšími skladateľmi a vytvorili sme množstvo piesní,” hovorí Gaga. “Dokonca sme ich písali aj počas natáčania. Skladbu ‘I Don’t Know What Love Is’ som začala písať po tom, ako sme dotočili jednu zo scén v bare, pretože som bola pod vplyvom silných emócií,” dodáva.

Prvý A Star is Born trailer

Zdroj: w3livenews.com

Bradley kvôli filmu navštevoval hodiny klavíru, gitary či spevu. “Spievanie nie je jednoduché,” priznáva Cooper, “a predovšetkým spievať pred publikom. Už po jednom verši som strácal dych.” Nás však ale teší, že sa do toho predsa len odhodlal, keďže celosvetovo známy spevák by z neho pokojne byť mohol. Ktovie, možno film Zrodila sa hviezda naozaj obnoví aj svoje obsadenie. Bradley Cooper sa začal venovať hudbe, zatiaľ čo Lady Gaga sa začala venovať herectvu.

Ako sa vám páči prvá zverejnená skladba z filmu Zrodila sa hviezda? Stačí vám to ako ochutnávka, alebo už sa neviete dočkať, kedy si vypočujete soundtrack? Určite to bude stáť za to, preto si nezabudnite poznačiť dátum 4. októbra, kedy sa film začne premietať v našich kinách!

Zdroj: TS Continental Film

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár