Internet sa ide zblázniť z videa, ktoré údajne zachytáva skutočného Venoma

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Svet v súčasnosti prechádza veľmi zvláštnym obdobím a keď to už vyzerá, že by rok 2020 nemohol byť horší, na internete sa objavila ďalšia bizarnosť. Hoci už čelíme dostatočnému množstvu problémov, je tu ďalší. Jeden z najznámejších záporákov od Marvelu sa rozhodol, že nám spríjemní život. Je toto naozaj skutočný symbiont Venom?

Skutočný Venom

Na videu môžeme vidieť niečo, čo na prvý pohľad vyzerá ako nejaká čierna látka, fľak, hmota alebo kal na skale. Ako sa však kamera približuje, ľuďom naskakuje husia koža a fanúšikovia komiksov sú vo vytržení. Tá vec sa totiž hýbe! Muž na videu sa ju dokonca snaží rozrezať nožíkom, no ono sa to opäť dáva dokopy, akoby to malo vlastný rozum. Je to naozaj Venom, ktorý si hľadá vhodného hostiteľa?

 

Čo sa na videu naozaj nachádza?

Teraz nasledujú vety, z ktorých budú fanúšikovia Venoma pravdepodobne veľmi sklamaní. Niekto im to však musí povedať. Čo to teda naozaj je? Máme tu viacero možností a teórií. Tou prvou je, že ide o šikovný marketingový ťah zo strany Sony na propagovanie prichádzajúcej snímky Venom 2. Táto teória síce nie je moc pravdepodobná, no išlo by o geniálny nápad. Video má totiž na Twitteri milióny pozretí a naďalej trenduje.

Podľa vyjadrení fanúšikov na Twitteri, ktorí sa vyznajú v biológii, môže ísť o druh akéhosi červa. Nikto síce nepozná lokáciu, kde bolo video natočené, no tento druh červa je už aj tak dosť veľký. Náš Venom ešte prerástol svoje rozmery. Vec na videu sa ale podľa mňa na červa moc nepodobá a chcelo to vyjadrenie skutočných vedcov.

Venom
Zdroj: pinterest.se

Treťou teóriu je, že ide o skutočného symbionta a muž na videu sa stal jeho hostiteľom. Teraz už pravdepodobne zožral niekoľko ľudí a stále je hladný. Mali by ste sa preto mať na pozore a chodiť von len vtedy, ak je to ozaj nutné. Samozrejme, len srandujem. Chodiť von by ste však kvôli koronavírusu aj tak nemali. Radšej zostaňte doma a pozerajte filmy, seriály, hrajte hry alebo čítajte knihy.

Každopádne, Venom 2 zavíta do našich kín v októbri. Zatiaľ to našťastie nevyzerá, že by sa mal dočkať odkladu. Ďalšie filmy od Sony už toľko šťastia nemali. Nech je už tá vec na videu čokoľvek, fanúšikov to ešte viac navnadilo a nevedia sa dočkať.

Čo si o spomínanom videu myslíte? Vyjadrite sa do komentárov.

Zdroj: movieweb.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -