Šanca ušetriť skončila, veľký televízny operátor oddnes zdražuje

Nenechajte si ujsť

Skylink od dnes zdražuje

Klienti operátora Skylink budú musieť od 1. februára do vrecka siahať o niečo hlbšie. Do platnosti totiž vstupuje nový cenník služby, ktorý zvyšuje poplatky pri viacerých balíčkoch v ponuke operátora.

Skylink informuje o zmenách v ponuke a novom cenníku satelitnej a internetovej televízie. V súvislosti s rozšírením obsahu o streamovaciu službu Apple TV+ a o nový športový program so zameraním na ženský tenis vstúpi 1. 2. 2024 do platnosti nový cenník. Zákazníci Skylinku budú mať jednoduchý prístup k filmom a seriálom Apple TV+ priamo vo svojej službe Skylink Live TV, takže nie je nutná ďalšia samostatná aplikácia ani predplatné.

V prípade, že súčasná úhrada predplatného pokrýva obdobie dlhšie ako do 1. 2. 2024 alebo je cena v zmluve pre daný balíček dohodnutá na 12 alebo 24 mesiacov, začnú pre zákazníka nové ceny platiť až po skončení tohto obdobia. Budúci dátum splatnosti služieb je možné overiť na www.skylink.sk v sekcii Overenie služieb na karte.

Definitívne zrušenie balíčka Kombi

Okrem zdražovania Skylink čoskoro definitívne zruší aj balíček Kombi, ktorý síce operátor neponúka už od leta 2022, pre zákazníkov, ktorí si ho predplácali bez prerušenia, bol Kombi naďalej dostupný.

Od 1. februára však tento balíček nebude možné viac predplácať. Operátor zrušenie odôvodňuje uplynutím 18 mesiacov, od kedy bol Kombi vyradený z ponuky. Stalo sa tak v auguste 2022.

Najlepšou alternatívou k zrušenému balíčku Kombi je Kombi+, ktorý Skylink ponúka. Jeho cena je však o dve eurá mesačne vyššia. Kombi+ stojí 17,99 € na mesiac, ponúka 122 programov, z toho 64 v HD rozlíšení. Výhodou oproti zrušenému balíčku Kombi je pridanie športových kanálov Canal+ Sport, vďaka ktorým zákazník dostane prístup k stovkám športových prenosov so slovenským a českým komentárom. Komu sa vyradenie Kombi z ponuky operátora nepáči, môže službu zrušiť.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -