Snoke a jeho príbeh ešte neskončili! Herec Andy Serkis napovedá, že v nasledujúcom Star Wars 9 sa ešte niečo dozvieme…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Jedna z najpodstatnejších vecí, na ktorú myslel každý pri pozeraní filmu Star Wars: Poslední Jediovia, bol Vrchný veliteľ Snoke. Pochopiteľne, v Epizóde VII nás mysteriózna postava zaujala natoľko, že internetom sa začali šíriť teórie ohľadom jeho skutočnej identity. Zároveň sme si však uvedomovali, že ide len o naše dohady a pravdu sa nedozvieme až do vydania Epizódy VIII. Tak veľmi sme sa tešili na odpovede, no tie nakoniec neprišli. Zostali sme tak sklamaní, že príbeh tejto zaujímavej postavy sa nikdy nedozvieme. Herec Andy Serkis nám však opäť dodáva nádej. Je totiž možné, že viac sa toho dozvieme v nadchádzajúcej Epizóde IX!

vrchný veliteľ snoke star wars
Zdroj: hetflix.com

Herec Andy Serkis prinesie naspäť Snokea

Ako určite viete, popri tom, čo sa zdalo byť vyvrcholenie konfrontácie medzi hlavnými postavami v Posledných Jedioch, náš milovaný Kylo Ren odrazu zabije Snokea. V rámci novej trilógie je tak Vrchný veliteľ, ktorý je zodpovedný za rast Prvého Rádu vcelku mŕtvy a dokopy toho o ňom nevieme nič. V nedávnom rozhovore však dostal Andy Serkis otázku, ktorá sa zaujímala o to, či sa niekedy zhováral s filmármi o príbehu Snokea ako postavy. Je značné, že sa snažil byť nepriamy. Povedal však k tomu toto:

„Áno, rozprávali sme sa o tom. Chceli sme ale, nech to zostane tajomstvom – na druhú stranu však ide o Star Wars, takže ktovie čo sa stane. Nič však prezrádzať nebudem.“

Po ďalšom zabŕdaní povedal reportérom toto:

„Veď viete, je to Star Wars. Čo by som vám k tomu mohol povedať?“

Epické sci-fi, ktoré má od pôvodného Star Wars ďaleko, no zároveň najbližšie
Zdroj: nerdist.com

Samozrejme, nie je vzácnosťou, že herec nevie, či sa v ďalšom Star Wars objaví. Taktiež ani nemôžu ovplyvniť, čo sa z ich postavou stane. V tomto prípade sa však zdá, že Serkis zhruba tuší, čo sa bude v budúcnosti diať a len veľmi ťažko bojuje s nutkaním nám niečo prezradiť. Ak sa teda bavíme o návrate Snokea, prakticky jedinou možnosťou je pripravovaný Star Wars 9. Herec očividne naznačuje opätovnú účasť tejto mysterióznej postavy, či už prostredníctvom flashbacku, alebo nejakým Force Ghostom temnej strany. Ako sám Serkis povedal, ide predsa o Star Wars. To znamená, že ak budú chcieť producenti vrátiť Snokea, tak sa tak aj stane.

Či už sa jeho príbeh v Epizóde IX dozvieme alebo nie, budeme si musieť počkať ešte veľmi dlho, než to budeme môcť povedať s istotou. Mnohých naštvalo, že Rian Johnson sa rozhodol nepredstaviť nám Snokea. Je teda možné, že J.J. Abrams spraví opak a v záverečnej časti novej trilógie nám predstaví aspoň jeho minulosť? Čo si o tom myslíte vy?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -