Filmy

Snoke a jeho príbeh ešte neskončili! Herec Andy Serkis napovedá, že v nasledujúcom Star Wars 9 sa ešte niečo dozvieme…

Jedna z najpodstatnejších vecí, na ktorú myslel každý pri pozeraní filmu Star Wars: Poslední Jediovia, bol Vrchný veliteľ Snoke. Pochopiteľne, v Epizóde VII nás mysteriózna postava zaujala natoľko, že internetom sa začali šíriť teórie ohľadom jeho skutočnej identity. Zároveň sme si však uvedomovali, že ide len o naše dohady a pravdu sa nedozvieme až do vydania Epizódy VIII. Tak veľmi sme sa tešili na odpovede, no tie nakoniec neprišli. Zostali sme tak sklamaní, že príbeh tejto zaujímavej postavy sa nikdy nedozvieme. Herec Andy Serkis nám však opäť dodáva nádej. Je totiž možné, že viac sa toho dozvieme v nadchádzajúcej Epizóde IX!

vrchný veliteľ snoke star wars

Zdroj: hetflix.com

Herec Andy Serkis prinesie naspäť Snokea

Ako určite viete, popri tom, čo sa zdalo byť vyvrcholenie konfrontácie medzi hlavnými postavami v Posledných Jedioch, náš milovaný Kylo Ren odrazu zabije Snokea. V rámci novej trilógie je tak Vrchný veliteľ, ktorý je zodpovedný za rast Prvého Rádu vcelku mŕtvy a dokopy toho o ňom nevieme nič. V nedávnom rozhovore však dostal Andy Serkis otázku, ktorá sa zaujímala o to, či sa niekedy zhováral s filmármi o príbehu Snokea ako postavy. Je značné, že sa snažil byť nepriamy. Povedal však k tomu toto:

“Áno, rozprávali sme sa o tom. Chceli sme ale, nech to zostane tajomstvom – na druhú stranu však ide o Star Wars, takže ktovie čo sa stane. Nič však prezrádzať nebudem.”

Po ďalšom zabŕdaní povedal reportérom toto:

“Veď viete, je to Star Wars. Čo by som vám k tomu mohol povedať?”

Epické sci-fi, ktoré má od pôvodného Star Wars ďaleko, no zároveň najbližšie

Zdroj: nerdist.com

Samozrejme, nie je vzácnosťou, že herec nevie, či sa v ďalšom Star Wars objaví. Taktiež ani nemôžu ovplyvniť, čo sa z ich postavou stane. V tomto prípade sa však zdá, že Serkis zhruba tuší, čo sa bude v budúcnosti diať a len veľmi ťažko bojuje s nutkaním nám niečo prezradiť. Ak sa teda bavíme o návrate Snokea, prakticky jedinou možnosťou je pripravovaný Star Wars 9. Herec očividne naznačuje opätovnú účasť tejto mysterióznej postavy, či už prostredníctvom flashbacku, alebo nejakým Force Ghostom temnej strany. Ako sám Serkis povedal, ide predsa o Star Wars. To znamená, že ak budú chcieť producenti vrátiť Snokea, tak sa tak aj stane.

Či už sa jeho príbeh v Epizóde IX dozvieme alebo nie, budeme si musieť počkať ešte veľmi dlho, než to budeme môcť povedať s istotou. Mnohých naštvalo, že Rian Johnson sa rozhodol nepredstaviť nám Snokea. Je teda možné, že J.J. Abrams spraví opak a v záverečnej časti novej trilógie nám predstaví aspoň jeho minulosť? Čo si o tom myslíte vy?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár