Čo sa udeje po filme Spider-Man 3? Disney a Sony rozmýšľajú o budúcnosti

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ako sme sa už mohli dozvedieť, herec Tom Holland ostáva v pozícii MCU Spider-Mana i naďalej. Nedávna zmluva medzi spoločnosťami Sony a Disney to potvrdzuje, a tak sa môžeme tešiť na nové dobrodružstvá pavúčieho muža. Kam nás zavedie film Spider-Man 3? O možnostiach pokračovania nedávno diskutovali Alan Horn (Disney) a Tom Rothman (Sony). Rozhovor sprostredkoval portál The Hollywood Reporter.

Ešte v auguste nás zasiahla fanúšikov MCU smutná správa, kedy spoločnosť Sony rozviazala zmluvu s Disney a ukončili tým tak svoju dohodu o možnostiach pokračovaní franšízy s Peterom Parkerom. Takáto udalosť prirodzene získala veľa mediálnej pozornosti, najmä vzhľadom na posledný filmový úspech Spider-Man: Ďaleko od domova.

Všetky nové filmy so Spider-Manom
Zdroj: mult.pw

Ukončí Spider-Man 3 trilógiu Petera Parkera v MCU?

K dnešnému dňu je všetko inak a v rámci najnovšieho rozhovoru nám situáciu objasnil Alan Horn, ktorého doplnil Tom Rothman. Obaja páni boli požiadaní, aby objasnili celý proces rokovania a prezradili, čo ich viedlo k podpísaniu novej dohody. Alan Horn celú situáciu objasnil nasledovne:

„Fanúšikovská základňa je pre nás veľmi dôležitá a dala nám to pocítiť. Reakcie prichádzali z každej strany a Tom Holland do tohto sveta priniesol veľa pozitívneho svetla. Páči sa im aj skutočnosť, že prezident MCU Kevin Feige sa taktiež objavil v dvoch Spider-Man filmoch. Dostala sa k nám veľmi pozitívna väzba, ktorá naznačila, že opätovné spojenie síl je pravdepodobne naozaj dobrý nápad.“

Akonáhle sa o skončení zmluvy dozvedela široká verejnosť, na sociálnych sieťach sa objavili milióny komentárov. Tie obsahovali znechutenie z takéhoto kroku a myšlienky tohto typu nepripadali do úvahy. Spočiatku sa zdalo, že zásah fanúšikov nijak nepomôže, ale opak sa stal skutočnosťou. Herec Tom Holland bol nejaký čas uväznený v búrlivých vodách vzťahov dvoch veľkých spoločností a konečne sme sa dočkali rozuzlenia.

Pre fanúšikov dopadol tento príbeh šťastným koncom a tak by mohli štúdia konečne zvážiť prepojenie dvoch komiksových postáv do jedného celku. Reč je samozrejme o postavách Eddieho Brocka v podobe Venoma a Petera Parkera ako Spider-Mana. Diskutovali aj o takejto možnosti, alebo sa zamerali na iný príbeh? K celej situácii sa stručne vyjadril aj Tom Rothman:

„Diskutovali sme o možnostiach filmu Spider-Man 3. Táto dohoda je výhra pre Sony, a taktiež aj Disney.“

Konečne to týmto gigantom došlo. Vzájomná spolupráca môže priniesť zaslúžené ovocie. Bavíme sa o veľkej hromade peňazí, ktoré môžu získať obe štúdiá. A pre fanúšikov tu bude opäť nový zaujímavý príbeh, v ktorom sa ukáže ambiciózny herec Tom Holland. Ak nás najnovšia dohoda neklame, tento film by sa mal do sveta kinematografie prísť v júli roku 2021.

Tešíte sa na nový MCU film? Vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: hollywoodreporter.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -