Doctor Octopus je späť. Epický prvý trailer k Spider-Man: No Way Home otvára brány do multiverza

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tentokrát oficiálne. Na prvý trailer k filmu Spider-Man: No Way Home sme sa načakali tak dlho, až stihol nedokončený uniknúť na internet. Preto bolo isté, že si svoju oficiálnu premiéru odbije v noci na evente CinemaCon. Našťastie už s vizuálnymi efektami a v plnej kvalite. Nám tak prvý trailer už nepriniesol žiadne prekvapenia, no vy si ho môžete užiť plným dúškom. Tretí film zo série od režiséra Jona Wattsa totiž vyzerá skvelo!

Posledná epizóda seriálu Loki otvorila multiverzum, ktorého potenciál No Way Home plne využije. Peter Parker (Tom Holland) sa ocitá v neľahkej situácii, kedy celý svet pozná jeho identitu a myslí si, že zavraždil Mysteria (Jake Gyllenhaal). Preto vyhľadá pomoc Doctora Strangea (Benedict Cumberbatch), ktorého kúzlo sa vymkne z pod kontroly. A tak sa vo svete ocitajú starí známi zloduchovia z filmov Spider-Man 2 (2004) a The Amazing Spider-Man 2 (2014).

Prvý trailer na Spider-Man: No Way Home

Posledný záber si pre seba ukradol Alfred Molina ako Doctor Octopus, chýbať nebude ani Jamie Foxx ako Electro. Našťastie však nie v modrej forme, v akej si ho pamätáme z roku 2014. Azda najväčším prekvapením je návrat herca Willema Dafoe ako Green Goblina z filmu Spider-Man (2002). V ukážke vidíme jeho vybuchujúcu tekvičku, avšak na uniknutej fotke sme ho videli v plnej kráse. Už nám chýbajú len traja ďalší záporáci (Vulture, Mysterio a Scorpion?) a máme celý tím Sinister Six.

Otázkou ostáva, či sa v No Way Home vrátia aj predchádzajúci Spider-Mani Tobey Maguire a Andrew Garfield. Všetky nepodložené správy a uniknuté informácie zatiaľ vychádzajú, takže tomu veľa naznačuje. Podľa nich dokonca uvidíme aj ich polovičky Mary Jane Watson (Kirsten Dunst) a Gwen Stacy (Emma Stone). Na to si budeme musieť počkať do ďalšieho traileru, prípadne do samého vydania 16. decembra 2021.

Spider-Man: No Way Home
Zdroj: denofgeek.com

Zároveň sa treba pripraviť na to, že dohoda medzi štúdiami Marvel Studios a Sony Pictures sa pomaly ale isto blíži ku koncu. Spider-Man herca Toma Hollanda je totiž v Marvel Cinematic Universe požičaný len na niekoľko filmov, presnejšie na jeden sólový a jeden ďalší spoločný MCU film. Potom ho chcú dostať do univerza Sony postáv Sony Pictures Universe of Marvel Characters (SPUMC), ktorého súčasťou je aj Venom, či Morbius.

Každopádne, ešte pred tým si užijeme epickú, šialenú a emotívnu jazdu Spider-Man: No Way Home. Okrem všetkých vyššie spomenutých hercov sa vrátia aj Zendaya ako MJ, Jacob Batalon ako Ned, Marisa Tomei ako teta May, Angourie Rice ako Betty Brant, Tony Revolori ako Flash Thompson, Jon Favreau ako Happy Hogan a Hannibal Buress ako kouč Wilson. Poslednú časť trilógie opäť režíruje Jon Watts zo scenáru od Chrisa McKenna a Erika Sommersa.

Oficiálna synopsa:

„Náš priateľský susedský hrdina je prvýkrát v kinematografickej histórii Spider-Mana odhalený a už nie je schopný oddeliť svoj bežný život od riskantného života superhrdinu. Keď požiada o pomoc Doctora Strangea, sú stávky ešte nebezpečnejšie a prinútia ho zistiť, čo to skutočne znamená byť Spider-Manom.“

Vyplatilo sa podľa vás toľké čakanie na trailer k filmu Spider-Man: No Way Home? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -