Fanúšikovia seriálu Riverdale si v spin-offe užijú aj pansexuálneho čarodejníka!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Tí, ktorí ho ešte nevideli, ho považujú len za obyčajnú teenagerskú drámu. My ako fanúšikovia však vieme, že seriál Riverdale je niečo omnoho viac. Obzvlášť v druhej sérii sme sa naplno zamotali do temného príbehu. Ako sa páčila nám, si môžete prečítať v našej staršej recenzii. V nej zistíte dôvody, prečo sa tešíme na premiéru tretej série, ktorá sa na televíznych obrazovkách objaví už 10. októbra! Viete však, že v rovnakom mesiaci sa môžeme tešiť aj na spin-off seriál?

Spin-off seriálu Riverdale a LGBTQ+ postava

O očakávanom spin-off seriáli s plným názvom Chilling Adventures of Sabrina sme vám dali vedieť už viackrát. Ako priame rozšírenie univerza vytvoreného zo série komiksov Archie Comics sa nám predstaví dievča žijúce v mestečku Greendale, o ktorom sme toho počuli už veľa. Aby ste zistili, čo môžete od Netflixového seriálu očakávať, pozrite si krátky teaser:

Rovnako ako pri seriáli Riverdale bude aj pri spin-offe Chilling Adventures of Sabrina najdôležitejším článkom celku samotné herecké obsadenie. V tejto oblasti sa dozvedáme zaujímavé novinky, ktoré určite pobúria nejedného fanúšika. Čo sme už vedeli bolo to, že titulnú Sabrinu si zahrá herečka Kiernan Shipka. Tej budú sekundovať mená ako Ross Lynch (Harvey Kinkle) či Michalle Gomez (Madam Satan).

V centre príbehu 16-ročného dievčaťa, ktoré si bude vyberať medzi životom čarodejnice a obyčajného človeka, sa objaví aj herec Chance Perdomo. Ten si zahrá postavu menom Ambrose Spellman (celkom okaté meno pre čarodejníka), bratranca hlavnej postavy, ktorý príde na návštevu z Anglicka. Herec samotný ho predstavuje ako „nemanželské magické milostné dieťa Davida Bowieho a Jimmyho Hendrixa.“ Vidíte, aké jednoduché je v dnešnej dobe vytvoriť kontroverziu?

Čo bude zač?

„Odsúdený na domáce väzenie Čarodejníckou Radou, Ambrose ma zakázané opúšťať dom smútku, v ktorom žije so Spellmanovskými ženami,“ predstavuje nám ho popis postavy. „Vtipný, šibalský a pansexuálny, je jedným zo Sabrininých partnerov v zločine, a je vždy za každú zlobu.“

Mnohí fanúšikovia zastávajú názor, že pôjde len o druhú verziu Kevina Kellera (Casey Cott), ktorý je v seriáli Riverdale jedným z hlavných členov obsadenia. Ten je samozrejme v mnohých realistických aj vtipných situáciách definovaný svojou homosexualitou. Môžeme len tipovať, ako to bude v prípade Ambrosea Spellmana. V prvom rade sme zvedaví, čoho je taký čarodejník schopný, a taktiež sa tešíme na jeho ne-heterosexuálne dobrodružstvá!

Sabrina
Zdroj: ew.com

Čo na to vravíte? Tešíte sa na nadchádzajúci spin-off seriál Chilling Adventures of Sabrina a aj pansexuálneho čarodejníka, ktorí sa na našich obrazovkách objavia už 28. októbra? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: pride.com, instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -