NETFLIXSeriály

Fanúšikovia seriálu Riverdale si v spin-offe užijú aj pansexuálneho čarodejníka!

Tí, ktorí ho ešte nevideli, ho považujú len za obyčajnú teenagerskú drámu. My ako fanúšikovia však vieme, že seriál Riverdale je niečo omnoho viac. Obzvlášť v druhej sérii sme sa naplno zamotali do temného príbehu. Ako sa páčila nám, si môžete prečítať v našej staršej recenzii. V nej zistíte dôvody, prečo sa tešíme na premiéru tretej série, ktorá sa na televíznych obrazovkách objaví už 10. októbra! Viete však, že v rovnakom mesiaci sa môžeme tešiť aj na spin-off seriál?

Spin-off seriálu Riverdale a LGBTQ+ postava

O očakávanom spin-off seriáli s plným názvom Chilling Adventures of Sabrina sme vám dali vedieť už viackrát. Ako priame rozšírenie univerza vytvoreného zo série komiksov Archie Comics sa nám predstaví dievča žijúce v mestečku Greendale, o ktorom sme toho počuli už veľa. Aby ste zistili, čo môžete od Netflixového seriálu očakávať, pozrite si krátky teaser:

Rovnako ako pri seriáli Riverdale bude aj pri spin-offe Chilling Adventures of Sabrina najdôležitejším článkom celku samotné herecké obsadenie. V tejto oblasti sa dozvedáme zaujímavé novinky, ktoré určite pobúria nejedného fanúšika. Čo sme už vedeli bolo to, že titulnú Sabrinu si zahrá herečka Kiernan Shipka. Tej budú sekundovať mená ako Ross Lynch (Harvey Kinkle) či Michalle Gomez (Madam Satan).

V centre príbehu 16-ročného dievčaťa, ktoré si bude vyberať medzi životom čarodejnice a obyčajného človeka, sa objaví aj herec Chance Perdomo. Ten si zahrá postavu menom Ambrose Spellman (celkom okaté meno pre čarodejníka), bratranca hlavnej postavy, ktorý príde na návštevu z Anglicka. Herec samotný ho predstavuje ako “nemanželské magické milostné dieťa Davida Bowieho a Jimmyho Hendrixa.” Vidíte, aké jednoduché je v dnešnej dobe vytvoriť kontroverziu?

Čo bude zač?

“Odsúdený na domáce väzenie Čarodejníckou Radou, Ambrose ma zakázané opúšťať dom smútku, v ktorom žije so Spellmanovskými ženami,” predstavuje nám ho popis postavy. “Vtipný, šibalský a pansexuálny, je jedným zo Sabrininých partnerov v zločine, a je vždy za každú zlobu.”

Mnohí fanúšikovia zastávajú názor, že pôjde len o druhú verziu Kevina Kellera (Casey Cott), ktorý je v seriáli Riverdale jedným z hlavných členov obsadenia. Ten je samozrejme v mnohých realistických aj vtipných situáciách definovaný svojou homosexualitou. Môžeme len tipovať, ako to bude v prípade Ambrosea Spellmana. V prvom rade sme zvedaví, čoho je taký čarodejník schopný, a taktiež sa tešíme na jeho ne-heterosexuálne dobrodružstvá!

Sabrina

Zdroj: ew.com

Čo na to vravíte? Tešíte sa na nadchádzajúci spin-off seriál Chilling Adventures of Sabrina a aj pansexuálneho čarodejníka, ktorí sa na našich obrazovkách objavia už 28. októbra? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: pride.com, instagram.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár