Páčilo sa vám cameo Stana Leeho v Doctorovi Strangeovi? Ak nie, tu máte alternatívne verzie!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ak si myslíte, že Stan Lee natáčal iba jednu scénu, ste na omyle!

Kráľ cameí. Presne takýto titul má pod svojím menom jedinečný Stan Lee. Svetoznámy tvorca, ktorý vytvoril najslávnejších Marvel superhrdinov. No a keďže sa o nich začali točiť filmy až od roku 2000, Stan vo filmoch jednoducho byť musí! Vek mu rozhodne neprekáža, vo svojich 94. rokoch ešte stále nevynechal ani jednu možnosť byť vo filme zasadenom v Marvel Cinematic Universe. A to pritom ani neviete, že Stan pri jednej natočenej scéne nekončí!

Ak zbierate blu-ray disky a niekedy si v bonusoch všimli niečo z natáčania camea Stana Leeho, nie vždy to musí byť práve tá scéna, ktorá skončí vo finálnom strihu. Stanove cameá sú totižto improvizované, a zakaždým sú iné. No a práve dnes nám James Gunn (režisér Strážcov Galaxie) prezradil, ktoré cameá sa vo filme Doctor Strange mali objaviť. Ak vám je čudné, prečo režisér Strážcov Galaxie točil Stanove cameo v Doctorovi Strangeovi, nemusí.

Keďže sa už aj Stan o svoj vek bojí, s Jamesom Gunnom sa v jeden deň rozhodli pred zeleným plátnom, predtáčať cameá pre nadchádzajúce filmy. No a v tom čase bol jeden z nadchádzajúcich práve Doctor Strange. Podľa posledných informácií natáčali až na 4 filmy dopredu, cameo v Infinity War by teda malo byť zatiaľ posledné. Ale aby sme sa dostali k tomu hlavnému, ktoré scény sa teda vo filme neobjavili?

Stan Lee počas natáčania jeho camea spolu s režisérom Jamesom Gunnom a Zoe Saldanou!
Stan Lee počas natáčania jeho camea spolu s režisérom Jamesom Gunnom a Zoe Saldanou!; Zdroj. facebook.com

Ktoré scény sa nedostali na plátno?

Prvá scéna ukazovala Stana, ako si číta knihu, nahne sa k chlapíkovi vedľa neho a spýta sa ho: „Neviete čo to znamená excelsior?“ (excelsior je niečo ako Leeho motto, alebo hláška, ktorú stále používa). V druhej scéne sa zase Stan začal z ničoho nič smiať a kričať: „Smejem sa bez príčiny! Som totálny blázon!“. No a tretia scéna (režisérova najobľúbenejšia) ukazuje Stana ako sa začne smiať na Garfieldovej knihe, a popri tom si vraví: „Neznáša pondelky, no miluje lasagne!“.

No a táto posledná vraj dlhý čas bola už vo finálnom zostrihu, nakoniec ju však museli vystrihnúť, pretože trvala moc dlho. Ak ste teda film videli, viete, že do filmu sa dostala scéna, kde si Stan v autobuse číta komiks a z ničoho nič sa začne smiať, vraviac: „To je k popukaniu!“. Uvidíme teda, aké Stanove cameá nás ešte čakajú. Osobne dúfam, že v Infinity War dostane naozaj poriadne, a nebránil by som sa, keby bolo aj najdlhšie!

Ktoré Stanove cameo je vaše najobľúbenejšie? Ste radi, keď ho vo filmoch vidíte? Napíšte nám vaše názory do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -