Star Wars fanúšikovia, toto sa vám páčiť nebude! Epizóda VIII nezačne s úvodnými titulkami!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Začiatok Star Wars VIII bude tvrdá rana pre fanúšikov!

Nie, toto nie je pokus o vtip, ani sme si to nepomýlili s mimoepizódnymi filmami. Je to presne ako čítate, Epizóda VIII nebude začínať s klasickými úvodnými titulkami. Režisér Rian Johnson povedal, že s touto epizódou chce vybočiť z radu. Po sklamaní s Rogue One, keď sme dostali iba „a long time ago in a galaxy far far away“ teda prichádza ďalší smútok zo strany fanúšikov. Režisér však rovno povedal, že to neznamená, že titulky vôbec neuvidíme.

Johnson chce, aby film začínal rovno tam kde prestal. Chce nám ukázať scénu medzi Rey a Lukom. No a vraj keď táto scéna skončí, začnú úvodné titulky. Tie titulky nám v podstate oddelia časovú líniu, pretože sa posunieme o dva roky dopredu. Vyhneme sa teda zbytočným scénam ako liečba Finna atď… Reyin tréning napríklad uvidíme už v procese. Síce aj keď to znie dobre naplánované, znie to trošku nepredstaviteľne. Želáme teda tvorcom, nech sa im ten prechod pekne podarí. Zahrávať si so 40 ročnou tradíciou vyžaduje veľkú odvahu!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GQQMLE4FuIQ]

Čo hovoríte na to, že Star Wars nebude mať klasický začiatok? Ste ale radi, že titulky aspoň uvidíme? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJEdna

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -