Pozrite si klip k piesni Davida Hasselhoffa k Strážcom Galaxie 2, ktorý vám dokáže, že 80. roky frčia doteraz!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Máte radi novú pieseň od Hoffa? Klip si zamilujete!

Marvel je pravdepodobne jediné štúdio, ktoré berie propagovanie Blu-ray predaja rovnako vážne, ako keď ich filmy idú do kín. Dokázali nám to už dávnejšie, keď stále vychádzali nové trailery pre ich filmy, ktoré sa chystali do domáceho predaja. Guardians of the Galaxy vol.2 bol však veľký hit, a tak sa k nemu aj štúdio správa. Marvel totižto práve zverejnil jeden bonus z Blu-Ray disku, ktorý ku kúpe presvedčí asi každého. Ide totižto o oficiálny klip pre pieseň Guardians Inferno, ktorá bola vyrobená pre film, samotným Davidom Hasselhoffom!

Mohli ste ju počuť na úplnom konci filmu, no je to už pár mesiacov, čo bola oficiálne zverejnená. Marvel však s klipom počkal, práve na túto chvíľu. Výsledok totižto skutočne stojí za to. Od Blu-Ray predaja Strážcov Galaxie 2 sa čaká naozaj veľa, keďže tento film je zatiaľ najobľúbenejším komiksovým filmom tohto roka, podľa rôznych internetových hlasovačiek. Ak teda patríte medzi fanúšikov tohto filmu, neváhajte a rovno klikajte. Malá rada, všímajte si, kto všetko sa v klipe objaví. Nie všetkých spoznáte na prvýkrát.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3MMMe1drnZY]

Strážcovia Galaxie 2 sa blížia na Blu-ray!

S týmto nápadom prišiel režisér oboch filmov o Strážcoch Galaxie, James Gunn. Vraj bol veľmi veľkým fanúšikom seriálu Knight Rider a takúto príležitosť využiť musel. Keďže bol film veľmi ovplivnený 80. rokmi, chcel, aby sa Hoff v novej piesni vrátil k jeho štýlu. No a pesničku ste počuli, čiže klip vás asi tiež nemohol prekvapiť. 80. roky v Marvel stále frčia, a určite by nikto z nich pred 10 rokmi nepovedal, že si takýto klip niekedy budú môcť v štúdiu urobiť. Ak si teda chcete Strážcov Galaxie 2 užiť doma, budete mať príležitosť už 20. septembra! Zakúpiť si ich budete môcť na Blu-Ray, Blu-Ray 3D+2D, 4K Ultra HD Blu-Ray, DVD a v DVD a Blu-Ray kolekcii spolu s prvým filmom.

Aký je váš názor na film Strážcovia Galaxie 2? Stále sú vašim obľúbeným komiksovým filmom v tomto roku? Zakúpite si Strážcov na domácich nosičoch? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -