Suicide Squad dostane predĺženú verziu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Zdalo sa vám, že Suicide Squad je trochu…osekaný?

Nuž, ak áno, tak ste mali pravdu. Suicide Squad sa rozbehol tým smerom, akým šiel aj jeho predchodca, Batman v Superman: Dawn of Justice. Od štúdia je to síce veľmi zlé rozhodnutie, ale myslím, že každý fanúšik sa poteší. Prečo zlé rozhodnutie? Pretože teraz nám ukázalo, že od nás budú chcieť platiť za každý ich film dvakrát. Do kina nám pustia hlúpu zostrihanú verziu a na kvalitnejšiu musíme čakať ďalšie štyri mesiace. Je to veľká blbosť, ale snáď ich ďalší film Wonder Woman už nič podobné nezažije a my si tú dobrú verziu užijeme rovno v kinách. Čo ale k tejto predĺženej verzii? Našťastie, to nebude nič extra predĺžené, ako spomínaný Batman v Superman, ktorý dostal až 30 minút naviac. Suicide Squad dostane 13 minút!

Nie je to teda veľmi veľa, no svojim spôsobom aj je. 13 minút vo filme môže zmeniť viac ako by sme čakali, a v tomto to bude tak určite. Prečo? Lebo Joker. Ako vieme, ten bol z filmu dosť vystrihnutý a aj jeho predstaviteľ, Jared Leto bol kvôli tomu veľmi naštvaný. Ten teda bude hlavné lákadlo a neprekvapilo by ma, keby aj celých 13 minút bolo venovaných iba jemu. Táto správa sa k nám dostala včera prostredníctvom traileru, ktorý nájdete hneď pod týmto odstavcom. V ňom sa dozviete aj kedy film vyjde digitálne a kedy na domácich nosičoch.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=pimz7kmkW6o]

Ste spokojní, že aj Suicide Squad dostane svoju predĺženú verziu? Chceli by ste, aby Warner Bros takto aj naďalej pokračovalo? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -