Ktoré filmy a seriály uvidíme na tohtoročnom Super Bowle už o pár dní?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Super Bowl trailery

Už o pár dní, presnejšie v nedeľu, 3. februára, sa uskutoční Super Bowl LIII. Ide síce o finálový zápas v americkom fotbale, no fanúšikovia filmov a seriálov dobre vedia, že zároveň ide aj o ich oneskorené Vianoce. Štúdia totižto využívajú prestávky jednej z najsledovanejších športových udalostí vôbec, aby promovali svoje nadchádzajúce projekty.

Za pár sekundový TV spot dokážu vysoliť až niekoľko miliónov dolárov. Poďme sa teda spolu pozrieť na to, aké ukážky sú už potvrdené a naopak, ktoré filmy tento rok vôbec neuvidíme. Ktoré štúdia ukážu nové trailery a televízne spoty a ktoré sa zas tento rok Super Bowlu nezúčastnia?

Hobbs & Shaw
Zdroj: screenrant.com

Je potvrdené, že štúdio Universal Pictures vydá vôbec prvý trailer na film Hobbs & Shaw, v hlavných úlohách s Dwayne Johnsonom a Jasonom Stathamom. Ide predsa o spin-off série Rýchlo a zbesilo, čo z filmu robí jeden z najočakávanejších blockbusterov tohto roka.

Miesto má zabraté aj štúdio Paramount, ktoré by podľa všetkého malo odhaliť nový TV spot na ich nadchádzajúci animák Wonder Park. Objaviť by sa mal aj 20th Century Fox, ktorý bude s veľkou pravdepodobnsťou propagovať svoj film Alita: Battle Angel, ktorý ide do kín už v polovici februára.

Uvidíme aj Avengers: Endgame?

Ako už určite viete, najväčším hráčom na Super Bowle je štúdio Disney. Tí by mali ukázať až dva trailery/TV spoty, no žiaden z nich bohužiaľ nie je potvrdený. Pravdepodobne budú promovať jeden MCU film a jednu hranú adaptáciu ich klasík. V tom prípade uvidíme Avengers: Endgame alebo Captain Marvel a Dumbo alebo Leví kráľ.

Minulý rok Marvel Studios vydalo TV spot na Avengers: Infinity War, čím film uprednostnili pred Black Pantherom. Je teda možné, že Endgame uprednostia pred Captain Marvel. V prvej polovici 2019 uvidíme aj Hellboya s Davidom Harbourom, takže štúdio Summit Entertainment možno ukáže viac práve z neho.

Zdroj: youtube.com

Zo strán hororov sú možnosťami Us od režiséra Jordana Peele-a, remake Pet Sematary od Paramountu alebo The Curse of La Llorona od New Line Cinema. Ukážku z filmu To: Kapitola 2 nečakajte, pretože Warner Bros. svoje filmy na Super Bowle nepropaguje.

Z animákov by mohli viesť Pokémon: Detective Pikachu od štúdia Legendary a Ako si vycvičiť draka 3 od DreamWorks. Zatiaľ je však otázne, či tam niektorý z týchto filmov naozaj uvidíme.

Nesmú chýbať ani seriály

Na strane seriálov by karty karty mohli zamiešať stanice Netflix a HBO. Netflix veľmi rád propaguje svoje veľké série, čím by mohla dostať priestor tretia séria Stranger Things. Predsa len, zatiaľ sme z nej nevideli žiaden plnohodnotný trailer.

dĺžka častí game of thrones
Zdroj: geeksleague.com.br

Na druhej strane stojí HBO, ktoré už v apríli vydá finálnu sériu seriálu Game of Thrones. Ani z nej sme zatiaľ nevideli žiaden poriadny trailer, čo by sa mohlo počas Super Bowlu zmeniť. Alebo by sme sa skôr dočkali prvého predstavenia ich Watchmen?

Ktoré filmy naopak neuvidíme?

Aké filmy naopak nemáme vôbec očakávať? Na Super Bowle svoje filmy nepropaguje napríklad Warner Bros., čím vypadávajú projekty ako Shazam!, Joker alebo To: Kapitola 2. Podľa všetkého sa neukáže ani Sony, takže nemôžeme očakávať Spider-Man: Far From Home alebo Men in Black: International.

Star Wars: Epizóda IX
Zdroj: starwars.wikia.com; yourdestiny.dk

Veľmi očakávaným je prvý trailer na film Star Wars: Epizóda IX, no Disney bohužiaľ potvrdilo, že prvú ukážku tohto filmu na Super Bowle neuvidíme. Pravdepodobne neuvidíme ani väčšinu filmov, ktoré vychádzajú až v druhej polovici 2019. Medzi ne patria napríklad Terminator 6 od Paramount, Frozen 2 od Disney alebo X-Men: Dark Phoenix od Foxu.

Celú pravdu sa teda dozvieme už v nedeľu. Ktorý trailer alebo TV Spot očakávate najviac vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -