OFF

Chcete vyhrať až $100,000,000? Ak hrávate Fortnite máte šancu!

Prichádza svetový šampionát! A tentokrát nehovoríme len o futbale, ale o hre Fortnite. Epic Games nám oznámil, že do e-sportu prichádza ďalšia veľká hra! Na čo sa môžeme tešiť?

5 zaujímavých faktov o fortnite

Zdroj: hdqwalls.com

Svetový šampionát vo Fortnite!

Koniec roka 2017 a začiatok roka 2018 bol pre Epic Games prelomový. Hra Fortnite sa stala najpopulárnejšou hrou súčastnosti a láme rekordy to teraz. Populárna olineovka siaha na neuveriteľné čísla, ako je napríklad 125 miliónov hráčov z celého sveta! Na oslavu toho nám Epic Games oznámili už pred pár týždňami, že dajú do turnajov, ktoré budú prebiehať, až $100,000,000! A to je naozaj veľká suma peňazí, no Epic Games sa tento obnos peňazí určite vráti.

Teraz nám však Epic Games oznámilo, že chystá svetový šampionát vo Fortnite. Doňho by malo byť veľa kvalifikácií, aby sa do nich mohla zapojiť široká verejnosť, keďže nám je jasné, že záujem nebude malý. Prvé kvalifikácie začnú už na jeseň a bude sa do nich môcť zapojíť každý. Svetový šampionát však nebude v squadoch ale len pre jedného hráča a pre duá. Ak ste však štyria, budete sa môcť zapojiť do ostatných turnajov po celom svete.

5 faktov o Fortnite

Zdroj: forbes.com

Fortnite už aj na Nintendo Switch!

Fortnite prišiel počas výstaviska E3 už aj na Nintendo Switch a dopĺňa tak všetky najpopulárnejšie konzole. Verzia hry na Nintendo Switch bude taktiež obsahovať cross-platform režim hrania, ktorý je dostupný všade okrem PS4. Takže ak vlastníte Nintendo Switch, Fortnite už môžete sťahovať!

Čo hovoríte na svetový šampionát vo Fortnite? Myslíte si, že je to prehnané, alebo má tento nápad budúcnosť? Napíšte nám do komentárov!

Related posts
OFF

Vydajte sa na cestu do fantázie japonského anime v zábavnej prednáške

OdporúčameOFF

Ktoré filmy a herci si domov odnesú zlaté sošky? Predpovede víťazov Oscarov 2020 podľa redakcie REWIND.sk

OFF

Najlepšie checkpointy Red Bull Can You Make It? Plavba gondolou, prechádzka okolo Ufa v Bratislave, ale aj prezutie monopostu F1

OFF

Vyhrajte lístky do kina na celý rok úplne zadarmo spolu s filmom SLUŠNÍ CHLAPCI

Pridaj komentár