Špionážny triler The Grey Man od Netflixu prichádza s prvou várkou fotografií hlavných postáv

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvý pohľad do špionážneho trileru The Grey Man

Netflix sa so zvedavými fanúšikmi podelil s prvou várkou fotografií z pripravovaného filmu bratov Russovcov (Avengers: Endgame). Prvý pohľad do vysoko očakávaného filmu The Grey Man odhaľuje príchod obrovského špionážneho trileru s rozpočtom viac ako 200 miliónov dolárov. V hlavných úlohách sa predstavia herci Ryan Gosling, Chris Evans a Ana de Armas.

The Grey Man vychádza z najpredávanejšej knižnej série od Marka Greaneyho a Gosling vo filmovej adaptácii preberá úlohu Courta Gentryho, známeho ako Sierra Six, vysoko kvalifikovaného žoldniera CIA. Keď Six náhodou odhalí usvedčujúce tajomstvá o agentovi Lloydovi Hansonovi (Evans) – jeho bývalý kolega s psychopatickými sklonmi, Hanson vypíše na jeho hlavu mastnú odmenu a spustí celosvetové pátranie pod vedením medzinárodných vrahov.

Prvý pohľad The Grey Man
Zdroj: Netflix

Okrem spomínanej trojice hercov vo filme účinkuje aj Billy Bob Thorton ako Donald Fitzroy. Zvyšok hereckého obsadenia doplnili RegeJean Page, Jessica Henwick, Dhanush, Wagner Moura, Julia Butters, Elme Ikwuakor, Michael Gandolfini, Sam Lerner, Robert Kazinsky a Alfre Woodard. Scenár napísali Christopher Markus a Stephen McFeely. Dvojica predtým pracovala na MCU filmoch Thor: Temný svet, Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame, spolu so všetkými tromi filmami Captain America.

Oficiálna synopsa filmu:

Tento výnimočný akčný špionážny triler zobrazuje Goslinga ako agenta CIA Courta Gentryho, ktorý bol zradený vlastnou agentúrou a teraz sa ocitá na úteku. Lloyd Hansen (Evans), bývalý kolega Gentryho, je poslaný, aby ho vypátral za každú cenu. Gentry a Lloyd sa tak vydávajú na veľmi nebezpečnú cestu naprieč Európou, kde sa dvaja vycvičení zabijaci postavia proti sebe s konečným cieľom uzavrieť miliardovú nigérijskú ropnú dohodu.

Netflix nám konečne prezradil aj oficiálny dátum uvedenia filmu na malé obrazovky. Stane sa tak 22. júla 2022. Do tej doby si určite nezabudnite vychutnať nové fotografie, ktoré nás navnaďujú na pravdepodobnú najväčšiu netflixovku tohto roka.

Páčil sa ti prvý pohľad do filmu The Grey Man od Netflixu? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -