Gangsterka The Irishman od režiséra Martina Scorseseho prichádza s prvým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Túto vetu som vždy chcel napísať – Netflix má konečne tú česť odhaliť prvú ukážku na film The Irishman od legendárneho režiséra Martina Scorseseho. Väčšina režisérov má tú česť vydávať pod krídlami Netflixu, no tu to funguje úplne naopak. Ak nepôjde o vôbec najlepší film na tejto streamovacej službe a zároveň o jednu z najlepších gangsteriek v histórii, tak budeme veľmi sklamaní…

Po niekoľkých rokoch vo vývoji sa konečne odhaľuje tento očakávaný projekt, ktorý je adaptovaný z knihy I Heard You Paint Houses od autora Charlesa Brandta. Príbeh sa zameria na mafiánskeho zabijaka Franka Sheerana, ktorý svojimi skutkami zmenil priebeh americkej histórie.

The Irishman
Zdroj: cnet.com

The Irishman prichádza s prvou ukážkou!

No a samozrejme ho nestvárni nikto iný, ako Scorseseho dvorný herec Robert De Niro. Spolu s ním sa v hlavných úlohách ukážu aj Al Pacino a Joe Pesci, ktorí sú taktiež najväčšími ikonami kriminálnych a gangsterských filmov. A prečo teda trvala produkcia tohto filmu tak dlhú dobu? Odpoveď je jednoduchá – väčšinu času a peňazí zožrala náročná postprodukcia.

Režisér Martin Scorsese sa totiž rozhodol, že svoje hlavné postavy na polovicu filmu omladí pomocou počítačových efektov. Výsledok je vidieť už v prvej ukážke a naozaj sa nemáte čoho obávať, pretože vyzerá výborne. Predsa len, táto technológia urazila už veľmi dlhú cestu. Často sa používa napríklad vo filmoch od Marvelu (Nick Fury v Captain Marvel či Tony Stark v Captain America: Civil War).

Bohužiaľ, presného dátumu vydania sme sa stále nedočkali. Vieme len to, že sa The Irishman svojej premiéry dočká 27. septembra na filmovom festivale v New Yorku. Na Netflixe a vo vybraných kinách ho potom uvidíme na jeseň.

Tak čo, ako sa vám pozdáva prvá ukážka? Pôjde podľa o vás o jednu z najlepších gangsteriek v histórii kinematografie?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -