Keanu Reeves je späť ako Neo. Prvý trailer na Matrix 4 nás po 18 rokoch víta v ikonickom sci-fi svete

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ešte len včera nás filmové štúdio Warner Bros. potešilo prvým unikátnym teaserom, v ktorom sme po 18 rokoch opäť nahliadli do jedného z najikonickejších sci-fi svetov svetovej kinematografie. Ale dnes? The Matrix Resurrections odhalil prvý trailer a takéto niečo si nemôžeš nechať ujsť za žiadnu cenu!

Štvrtý film zo série zrežírovala Lana Wachowski (Atlas mrakov), ktorá stojí pri franšíze The Matrix od roku 1999. V pozícii režisérky a scenáristky vystupovala pri všetkých predchádzajúcich filmoch, takže jej návrat je pre fanúšikov určite vítanou záležitosťou. Premiéra v kinách je naplánovaná na 22. decembra. Očakávanú novinku si budú môcť v rovnaký deň vychutnať aj predplatitelia streamovacej služby HBO Max.

Prvý trailer k akčnému sci-fi The Matrix Resurrections:

Návrat akčnej legendy sa nezadržateľne blíži. Neo alias Thomas Anderson (Keanu Reeves) opäť zavíta do Matrixu, kde sa stretáva s terapeutom v podaní herca Neila Patricka Harrisa (Ako som spoznal vašu mamu). Hlavný protagonista príbehu podstupuje neznámu liečbu a jeho situácia sa čoskoro veľmi rýchlo zmení. Dôvodom bude stará známa postava Trinity (Carrie-Anne Moss), ktorá je dôležitou súčasťou série od prvého filmu a svojou charizmou nás poteší aj tentokrát.

Smutnou správou je fakt, že vo filme sa neukáže Laurence Fishburne (John Wick 3) ako tajomný Morpheus. Herca nahradila jeho pravdepodobne mladšia verzia Morphea, ktorú stvárnil Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman). Červená a modrá pilulka však tradične chýbať nebudú, a ako odhalila najnovšia ukážka, ani v tomto filme nebude mať Neo núdzu o drvivú prevahu nepriateľov.

The Matrix Resurrections
Zdroj: empireonline.com

Vidieť riadnu dávku akcie a sekvencie, ktoré sprevádzajú sériu The Matrix od samotného začiatku. Dokonalé spomalené zábery, Neo zastavujúci lietajúce guľky a veľa iných adrenalínových zážitkov, ktoré zažiješ len v tomto unikátnom sci-fi svete. Je sa určite na čo tešiť. Aj preto veríme, že Warner Bros. už čoskoro prekvapí s ďalšími skvelými trailermi, ktoré nás lepšie navnadia na príchod akčnej nostalgie s Keanu Reevesom.

Páčil sa ti prvý trailer k očakávanému filmu The Matrix Resurrections? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -