Tipy na darčeky pre filmových a seriálových nadšencov

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Ojoj, ešte nemám darčeky!

Vianoce už klopú na dvere. Aj vy patríte medzi tých, ktorí zháňajú darčeky na poslednú chvíľu? A vždy pokupujete úplné somariny, len aby pod tým stromčekom niečo bolo? Tak tomu je koniec. Sme tu pre vás v ťažkých chvíľach a prinášame vám tipy na darčeky pre filmových a seriálových nadšencov. Určite medzi nimi nájdete niečo, čo sa vašim blízkym bude páčiť.

Lego pre malých aj veľkých

friends lego
Zdroj: 6sqft.com

Lego je niečo, čo zabaví deti, no aj dospelých, ktorí ešte nestihli celkom vyrásť. No dobre… lego… ale aké? Našťastie pre nás, filmových a seriálových fanúšikov, existuje už veľa stavebníc s tematikou našich obľúbených snímok!

Napríklad táto nová lego stavebnica zo seriálu Priatelia poteší určite každého sitkomového fanúšika. A vďaka známemu zelenému mimozemšťanovi z Alzy si poň stihnete ísť ešte pred Vianocami! Tak šup, vyťahujte kreditky a sadajte do auta!

Puzzle pre náročných

marvel puzzle
Zdroj: amazon.com

Puzzle nás učí trpezlivosti a presnosti. Je to síce práca na niekoľko hodín, no pocit položenia posledného kúska a pohľad na výtvor pokope je pocit na nezaplatenie. O to lepší, keď sa po dokončení dívate na postavy zo svojho obľúbeného seriálu alebo na scénu z obľúbeného filmu. Napríklad toto puzzle s postavami z Marvel filmov, ktoré môžete zohnať na Amazone, poteší každého fanúšika superhrdinov!

Zberateľské figúrky

harry potter figúrka
Zdroj: brloh.sk

Každý správny fanúšik zbiera figúrky svojich obľúbených postáv. Kto má najväčšiu zbierku, ten najväčší fanúšik! Radosť z rozbaľovania novej figúrky a následné vystavovanie medzi ostatných je naozaj veľká. Preto sa plesnite po vačku, skontrolujte, ktoré figúrky už vaši blízki majú a bežte do obchodu po ďalšie. Figúrky zoženiete v takmer každom komiksovom a hráčskom obchode!

Knihy a komiksy

lotr knihy
Zdroj: abebooks.co.uk

Väčšina filmov vznikla podľa knižnej alebo komiksovej predlohy. Čo viac by teda malo fanúšikov potešiť, než originálny príbeh ich obľúbených kinematografických zážitkov? To však nie je všetko! Existuje taktiež mnoho kníh o tom, ako sa dané filmy alebo seriály natáčali, aké efekty sa používali a ako vznikla ktorá scéna. Tie určite potešia tých náročnejších a zahĺbenejších fanúšikov. V kníhkupectvách je ich naozaj veľa, tak neváhajte a niektoré navštívte.

Filmové a seriálové oblečenie

rick and morty oblečenie
Zdroj: geek.com

Ešte väčší level, než pozeranie filmov a seriálov je prezentovanie toho, že ich pozeráte. A ako to lepšie spraviť, než oblečením? Tričká, mikiny, ponožky, spodné prádlo, čiapky… Filmové a seriálové oblečenie sa vyrába už na každom rohu a zoženiete ho naozaj všade. Ako v nákupných centrách, tak aj v špecializovaných hráčskych a filmových obchodoch. A ak poznáte rozmery vašich blízkych, určite im niečo takéto kúpte! Nesklamete ich!

Našli ste v tomto článku inšpiráciu? Alebo už máte pokupované darčeky? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -