Tom Hanks v novom sci-fi projekte trpí smrteľnou chorobou. Postaví si preto robota, ktorý sa postará o jeho milovaného psa!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Tom Hanks sa naozaj vyhýba oddychu a aj preto ho čoskoro uvidíme v nadchádzajúcom sci-fi projekte Bios. Ten sa momentálne nachádza na voľnej nohe, ale to sa čoskoro zmení. Podľa najnovších správ, o projekt sa zaujímajú všetky popredné filmové štúdia, medzi ktorými sa nachádzajú napríklad Legendary, Warner Bros. alebo Studio 8. Ak sa potencionálny film čoskoro pričlení jednému zo štúdií, produkcia by sa mohla začať v prvej polovici budúceho roka.

Scenár napísal Craig Luck a Ivor Powell, ktorých príbeh nás zavedie do postapokalyptického sveta. Dej sa zameriava na robota, ktorému dal život zdravotne chorý človek (Tom Hanks). Ten totižto zomiera a potrebuje niekoho, kto sa postará o jeho milovaného psa. Po novej životnej ceste sa robot učí o láske, priateľstve a zmysle ľudského života. Už z týchto pár viet to znie naozaj zaujímavo. Žiaľ, viac informácií zatiaľ nebolo poskytnutých a na ostatné si budeme musieť počkať.

Minulosť bohatá na skúsenosti

Na režisérske kreslo zasadne Miguel Sapochnik, pre ktorého to bude ešte len druhý film za život. Prvýkrát sa tak stalo v roku 2010, kedy zrežíroval film Repo Men (Jude Law, Forest Whitaker). Filmár sa počas svojho život venoval skôr televíznym obrazovkám, na ktorých si aj dodnes zachováva svoju úroveň. Minulý rok získal cenu Emmy vďaka ikonickému seriálu Game of Thrones, kde sme si od neho mohli vychutnať známu epizódu „Battle of the Bastards„. Taktiež sa objavil ako režisér v seriáloch Iron Fist, Masters of Sex, True Detective, Extant, Mind Games, Banshee, Fringe, Awake, Falling Skies a House. Dokonca by sa mal vrátiť aj pre finálnu sériu Game of Thrones, kde by mal priviesť na svet jednu až dve epizódy.

Režisér počas natáčania „Battle of the Bastards; zdroj: ign.com

Tom Hanks určite stále patrí medzi najväčšie herecké hviezdy v Hollywoode, no jeho posledné filmy tomu nenasvedčujú. Inferno, zakončenie trilógie s Robertom Langdonom, do dnešného dňa zinkasovalo „len220 miliónov dolárov z rozpočtu 75 miliónov. Taktiež sme ho mohli začiatkom roka vidieť v thrilleri The Circle, v ktorom si zahral s hviezdami Emma Watson a John Boyega. No film sa nijak špeciálne nepresadil a dokázal zarobiť len 20,9 milióna z rozpočtu 18 miliónov. Všetko sa však už čoskoro môže zmeniť. Do svetovej kinematografie sa čoskoro dostane film The Post, v ktorom sa môžeme tešiť na spoluprácu Toma Hanksa a Stevena Spielberga.

Viac detailov ohľadom nadchádzajúceho filmu Bios sme sa ešte nedočkali, no to by sa čoskoro mohlo zmeniť. Momentálne sa vedú rokovania, ktorému štúdiu film pripadne. Osobne som za Warner Bros., ale to sa ukáže časom. Do tej doby s nami určite ostaňte naladení pre viac informácií.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -