Toto nesmiete prehliadnuť. Vyhrajte s nami 400 € robotický vysávač

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Súťaž o robotický vysávač iRobot Roomba Combo i5

Upozornenie: Súťaž bola ukončená. Výhercu sme kontaktovali prostredníctvom uvedených kontaktných údajov. Ostatným ďakujeme za zapojenie a prajeme veľa šťastia v nasledujúcich súťažiach.

Predstavte si, že po dlhom a ťažkom dni sa vrátite domov a už máte upratané. Nemusíte umývať dlážku a vysávať, pretože to za vás spravil robotický vysávač. Táto krásna predstava už čoskoro môže byť realitou, pretože sme si pre vás pripravili súťaž o iRobot Roomba Combo i5. Súťažiť môže každý a zapojiť sa je naozaj jednoduché.

Robotický vysávač iRobot Roomba Combo i5 predstavuje jednu z najvýznamnejších inovácií od doby uvedenia týchto inteligentných pomocníkov na trh. Čistiaci systém AeroForce zvýšil efektivitu vysávania až o 50 % a aplikácia s integrovanou umelou inteligenciou rozumne rozdelí spôsob vysávania a vyhne sa prekážkam.

Ako na to?

Vysávač má samozrejme rotujúcu bočnú kefku, dve proti sebe rotujúce gumové kefy a vysoký sací výkon, preto je jeho cena takmer 400 €. Už teraz však môže byť váš úplne zadarmo. Zapojte sa do súťaže do 30. 11. 2023 a ste v hre o úplne nový iRobot Roomba Combo i5. Čo preto treba spraviť?

Stačí vyplniť a odoslať nasledujúci formulár. Odpoveď na súťažnú otázku nájdete v samostatnom článku, kde sme vysávač otestovali.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -