Sú späť! Prvý trailer na Toy Story 4 je na svete!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Toy Story 4 trailer

Štúdio Pixar je späť a to s prvou ukážkou na ich ďalší film. Tentoraz ide o pokračovanie jednej z najlegendárnejších filmových sérií všetkých čias s názvom Toy Story. Ak ste sa teda v roku 2010 v kinách rozplakali na filme Toy Story 3 s tým pocitom, že tieto hračky už nikdy neuvidíte, radujte sa. Tvorcovia v týchto hrdinoch našli ešte jeden príbeh, ktorý nám chcú vyrozprávať už budúci rok.

Tentokrát sa ale Woodyho partia nezameria len na puto medzi dieťaťom a hračkou, ale na pocity jednej hračky samotnej. V ich štvrtom filme totižto uvidíme novú hračku, ktorá však hračkou nikdy byť nemala. Ide o vidličku, ktorú si malá Bonnie prispôsobila podľa svojej fantázie. Ako teda všetci vieme, hračky sú tu na to, aby sa s nimi hralo… na čo sú tu teda vidličky? Presne tak, aby sa s nimi jedlo. Nášmu novému hrdinovi bola teda táto možnosť odoprená a práve hľadanie svojho pravého poslania bude hlavnou témou úplne nového príbehu hračiek!

Oficiálny teaser plagát k filmu Toy Story 4
Oficiálny teaser plagát k filmu Toy Story 4; Zdroj: collider.com

Čo hovoríte na prvý teaser trailer k filmu Toy Story 4? Tešíte sa, že sa tvorcovia rozhodli urobiť ďalší Toy Story film? Čo hovoríte na nového hrdinu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -