Najnovší trailer filmu Debbina 8 zoskupil najnebezpečnejšie ženy sveta a lov na diamanty sa môže začať!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Warner Bros. vydalo ich najnovší trailer k nadchádzajúcemu filmu Ocean’s 8 (Debbina 8). Na režisérske kreslo zasadol Gary Ross (Hunger Games) a veľmi zaujímavý projekt sa mohol začať. Dnes už je všetko pripravené a najnovší prínos k filmu nás oboznámil s celou situáciou. Pre neoboznámených, film je spin-offom legendárnej série režiséra Soderbergha – Dannyho jedenástka (2001), Dannyho dvanástka (2004) a Dannyho trinástka (2007). Obaja vyššie spomenutí režiséri spojili svoje hlavy dokopy a vznikol nadchádzajúci film. V ňom sa sústredíme na sestru charakteru George Clooneyho, ktorú si zahrá Sandra Bullock. Čerstvo vypustená z väzenia zostaví svoj vlastný tím, aby vykonali dokonalú lúpež. Dokáže ženské predstavenstvo uspieť tak, ako to mužské?

Trailer nám ukazuje základy hlavných scénok, v ktorých sa objavia naozaj skvelé herečky. A vyzerá to tak, že každá jedna z nich dostane dostatok miesta, aby ukázali svoju kvalitu. Skoršie správy ohľadom filmu boli zatiaľ len pozitívne, no skutočnosť sa ukáže až v deň premiéry.

trailer na film debbina 8
Zdroj: hdqwalls.com

Oficiálna synopsa filmu Debbina 8 (Ocean’s 8):

Päť rokov, osem mesiacov a 12 dní… Tak dlho trvalo kým, sa Debbie Ocean (Sandra Bullock) dostala von z väzenia, aby sa pripravili na najväčšiu lúpež svojej kariéry. Uvedomuje si, že to sama nezvládne a preto vytvorí tím tých najlepších vo svojom obore. V ňom nebude chýbať ani jej bývalá parťáčka Lou (Cate Blanchett). Spoločne prijímajú novú posádku špecialistov: klenotníčka Amita (Kaling), miestnu „umelkyňu“ Constance (Awkwafina), odborníčku Tammy (Paulson), hackerku Nine Ball (Rihanna) a módna návrhárka Rose Weil (Bonham Carter).

Cieľom je 150 miliónov dolárov v diamantoch. Diamanty, ktoré zdobia krk svetoznámej herečky Daphne Kluger, ktorú si zahrala Anne Hathaway. Tá sa stane stredobodom pozornosti na udalosti Metal Gala, a akcia sa môže začať. Ich plán sa javí ako nezmysel, no všetko je naplánované bez akejkoľvek chyby. Dostať sa do vnútra a utiecť preč. Podarí sa im to? 

Trailer môžete nájsť vyššie v článku a premiéra filmu sa začína 8. júna 2018. Ste pripravení na poriadnu dámsku jazdu v inom prevedení?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -