Trailer na film AVA predstavuje herečku Jessicu Chastain ako nájomnú vrahyňu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film AVA

Zabi alebo budeš zabitý. To je heslo nového filmu, v ktorom si hlavnú úlohu zahrá herečka Jessica Chastain. Stvárni tam neľútostnú vrahyňu, ktorá musí bojovať o vlastný život po tom, ako sa jedna jedna z jej misii nepodarí tak, ako by mala. Prinášame vám prvý trailer na film AVA.

ava-trailer
Zdroj: slashfilm.com

Film si zobrala na starosť produkčná spoločnosť Vertical Entertaiment. Spolupracujú s kanadskými One Media preto bude mať film prednostné streamovanie práve na platformách v tejto krajine. Ich oficiálny popis znie takto:

 

„Ava (Jessica Chastain) je smrtiacou vrahyňou, ktorá pracuje pre skrytú vojenskú organizáciu. Cestuje po celom svete a špecializuje sa na zameriavanie vysoko postavených cieľov. Ale keď sa jedna z jej zákaziek nebezpečne zvrtne, tak je nútená bojovať o vlastné prežitie.“

ava farrell
Zdroj: thetimeshub.com

Starý námet s novým režisérom

Podľa ukážky aj popisu to zatiaľ vyzerá, že ide o stokrát obmieňanú a vymyslenú tému. Dej je podobný, ako v mnohých iných snímkach o zabijakoch. Ak by ste ale mali pocit, že tu neuvidíte nič nové, tak majte na pamäti, že o réžiu tohto thrilleru sa postará Tate Taylor. Priniesol nám veľmi dobre hodnotenú Farbu citov, horor Mama, životopisný film o Jamesovi Brownovi Get on Up a v neposlednom rade napínavú drámu podľa knižnej predlohy Dievča vo vlaku.

Takéto rozmanité portfólio nám dáva šancu na to, aby priniesol do žánru niečo nové a spracoval ho tak, ako sme ho ešte nikdy predtým nevideli. Aby sa mu to podarilo zabezpečiť ešte viac, priviedol si k hlavnej úlohe ešte mnoho iných talentovaných hercov (medzi nimi aj zopár skutočných legiend).

Presvedčujúce herecké obsadenie

Trailer na film Ava nám ukazuje, že sa v ňom objavia aj Colin Farrell, John Malkovich, Geena DavisIoan Gruffund či raper Common. Okrem nich si vo filme zahrajú aj Diana Silvers, Joan Chen alebo Jess Weixler.

Ako sme spomínali, akčný thriller dostane prednostné vysielanie na streamovacej službe v Kanade. Stane sa tak 25. augusta a po tomto dátume sa môže film vysielať v amerických kinách. Neskôr snáď dostane aj celosvetovú premiéru. Dúfajme, že si ho budeme môcť pozrieť aj u nás a presvedčiť sa, že aj tento námet môže dostať originálne spracovanie.

Ako sa vám po prvej ukážke páči film Ava? Myslíte si, že pôjde o kvalitný kúsok? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -