Bývalí mariňáci využívajú svoje skúsenosti na veľkú lúpež v traileri filmu Triple Frontier!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Aktuálna iniciatíva Netflixu je jasná – vytvárať čo najviac veľkých a zároveň kvalitných filmov. Snímky ako Bird Box, Bright či Roma sú však iba zlomkom toho, čo dokáže táto streamovacia platforma za rok vyprodukovať. Ich najnovším prírastkom bude film Triple Frontier, ktorý spojí mená ako Ben Affleck (Justice League), Oscar Isaac (Star Wars: Poslední Jediovia), Pedro Pascal (Narcos), Charlie Hunnam (Kráľ Artuš: Legenda o meči) a Garrett Hedlund (Tron: Dedičstvo).

Triple Frontier
Zdroj: thatshelf.com

Takýto herecký káder je pre Netflix film priam šialený a radšej si nechceme ani predstaviť, aké veľké peniaze zaň museli vysoliť. Určite si užijete aj prvý trailer, ktorý vyšiel včera počas šou Jimmy Kimmel Live!. Hosťom včerajšej šou bol Ben Affleck, ktorý tento film predstavil spolu s prvým trailerom. Zároveň sa stihol vyjadriť aj k tomu, prečo sa už nevráti do úlohy Batmana.

Áno, som. Som rozhodnutý – Skúšal som režírovať jednu verziu, pracoval som s naozaj dobrým scenáristom, no nemohli sme tú verziu vymyslieť. Nedokázali sme to. Tak som si povedal, že je čas, aby to skúsili iní a tí si našli naozaj dobrých ľudí.

Neskôr Kimmelovi povedal aj to, prečo si vybral pracovať práve na filme Triple Frontier. Spomenul, že mal tú možnosť sa spoznať s mužmi z ozbrojených síl a zároveň s nimi trénovať, čo preň bolo obrovskou cťou.

O čom bude film Triple Frontier?

Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Pedro Pascal a Garrett Hedlund sú bývalí členovia ozbrojených síl a zároveň veľmi dobrí kamaráti. Ich cesty sa znova stretnú, keď sa svoje skúsenosti z vojny rozhodnú využiť vo vlastný prospech.

Plánujú totižto veľkú lúpež v riedko osídlenej hraničnej zóne medzi štátmi Paraguay, Argentína a Brazília. Vôbec po prvýkrát vo svojich prestížnych kariérách sa tak pustia do nebezpečnej misie vo svoj prospech namiesto celej krajiny. Keď sa ale všetko vymkne z pod kontroly, sú ich skúsenosti, lojalita a morálka vystavené epickému boju o prežitie.

Režisérom filmu je na Oscara nominovaný J.C. Chandor (Margin CallAll Is LostA Most Violent Year), ktorý sa zároveň postaral o scenár spolu s držiteľom Oscara, Markom Boalom (The Hurt Locker, Zero Dark Thirty). Film sa do vybraných kín dostane 6. marca a neskôr 13. marca bude dostupný aj na Netflixe!

Triple Frontier
Zdroj: netflix.com

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -