Chris Pratt a Tom Holland v prvom traileri na novú pixarovku Onward!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite sa zhodneme na tom, že štúdio Pixar robí tie najlepšie animované filmy súčastnosti. Bohužiaľ, už skoro tri roky nám nepriniesli žiaden originálny príbeh, pretože vychádzali pokračovania na ich úspešné tituly. Inak tomu nebude ani tento rok, keďže v júni uvidíme rozprávku Toy Story 4. Všetko sa však zmení už 6. marca 2020, kedy nám štúdio predstaví ich nový príbeh!

Disney•Pixar totižto odhalilo prvý trailer na novinku Onward, ktorú má na starosti režisér Dan Scanlon. Ten má na konte napríklad animák Príšerky: Univerzita. Hlavným postavám svoje hlasy prepožičali Tom Holland (Spider-Man: Návrat domov) a Chris Pratt (Strážcovia Galaxie). Počuť však budeme aj Juliu Louis-Dreyfus či Octaviu Spencer.

Onward
Zdroj: geektyrant.com

Pixarovka Onward prichádza

Príbeh sa zameria na fantasy svet, ktorý taktiež postihla „moderná budúcnosť“. Predstavte si teda dnešný svet, v ktorom namiesto ľudí žijú elfovia, morské panny, trpaslíci, trollovia, kentauri, draci či gnómovia. Hlavnými postavami sú dvaja bratia z predmestia, elfovia, ktorí sa vydajú na neobyčajnú cestu za hľadaním mágie.

Režiséra k tomuto príbehu inšpiroval jeho vlastný vzťah s bratom. Prvá ukážka nám toho síce z príbehu veľa neprezradila, no určite načrtla zaujímavý svet, do ktorého je film zasadený. Predsa len, práve to ide Pixaru najlepšie. Okrem krásnej animácie sa môžeme samozrejme tešiť aj na srdcervúci príbeh, ktorý nás rozplače podobne ako Coco.

„Vo filme vyrozprávame príbeh dvoch tínedžerských bratov, elfov, ktorých otec zomrel keď boli ešte moc mladí na to, aby si ho pamätali. Vo svete sa našťastie ešte stále nachádza trocha mágie, za ktorou sa chlapci vydajú, aby mali šancu stráviť jeden posledný magický deň s ich otcom.“

Tešiť sa môžeme aj na úžasnú chémiu medzi Chrisom Prattom a Tomom Hollandom, ktorá bola načrtnutá už vo filme Avengers: Infinity War.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, tešíte sa na nový príbeh od Pixar? Konečne nám prinesú niečo nové a nie iba ďalšie pokračovanie!

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -