Trailer: Tvorcovia Dark prichádzajú na Netflix s novým dystopiánskym seriálom Tribes of Europa

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak je celá spoločnosť na pokraji skazy, utešiť sa môže jedine slovami, že to stále mohlo byť aj horšie. Takýto istý odkaz v sebe skrýva nový trailer k nadchádzajúcemu seriálu Tribes of Europa, ktorý sa už čoskoro zaradí medzi ďalšie originálne výtvory od Netflixu.

Sci-fi séria je zameraná na dystopiánsku spoločnosť v post-apokalyptickom svete, kde môžeme očakávať dôraz na dávku brutálnej akcie. Najnovšia ukážka je tomu dôkazom a tvorcovia seriálu Dark opäť dokazujú kúsok umenia.

Trailer k Netflix seriálu Tribes of Europa:

Do roku 2074 zavalí svet katastrofa, ktorá vedie k nenávistnej vojne a rozdelí trápiacu sa Európu na tri kmene. Jedným z nich je aj kmeň Origines, ktorý môže na prvý pohľad pôsobiť pokojne, no ich túžbou je moc a nadvláda za akúkoľvek cenu.

Tribes of Europa pochádza od tvorcu Philipa Kocha, ktorý scenár napísal za pomoci Jany Burbach a Benjamina Seilera. Koch sa k novému seriálu vyjadril nasledovne:

„Všimli sme si, že musíme klásť väčší dôraz na to pozitívne a nádej. Nehýbeme sa v rádioaktivitou poznačenej apokalypse, kde číha skaza za každým rohom. Žijeme skôr vo vzrušujúcom svete, kde sa všetci snažia postaviť na nohy. Nový začiatok kontinentu plný nádeje.“

Tribes of Europe Netflix
Zdroj: theeurotvplace.com

Oficiálna synopsa seriálu:

„Píše sa rok 2074. Po záhadnej globálnej katastrofe zúri medzi prežívajúcimi kmeňmi vojna, ktorá vymanila z trosiek Európy. Traja súrodenci z mierumilovnému kmeňa Origines – Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurios) a Elja (David Ali Rashed) – sú od seba odlúčení, čo ich donúti kráčať po vlastných životných cestách v akčnom boji o budúcnosť novej Európy.“

Seriál môžeme zaradiť medzi nemecky hovoriace výtvory, avšak vo vyššie priloženom traileri je počuť aj anglický jazyk. Z toho vyplýva, že tvorcovia skutočne zobrali do úvahy väčšiu časť Európy a podľa všetkého sa máme na čo tešiť. Novinka dorazí na Netflix 19. februára 2021, a ak obľubujete temnejšie seriály zo žánru sci-fi, Tribes of Europa si nemôžete nechať ujsť.

Tribes of Europe Netflix plagát
Zdroj: imdb.com

Čo hovoríte na nový trailer k sci-fi seriálu Tribes of Europa, ktorý pochádza od tvorcov úspešného nemeckého seriálu Dark? Názor nám môžete zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -