Peter Parker skúša technológie Tonyho Starka v novom TV spote na film Spider-Man: Ďaleko od domova

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Od posledného filmu Fázy 3 sveta Marvel Cinematic Universe nás delí menej ako mesiac. Spider-Man: Ďaleko od domova nám ukáže svet po udalostiach Endgame a uvidíme Petera Parkera, ktorý sa vyrovnáva so smrťou svojho mentora. Svet totižto potrebuje nového Iron Mana, pričom Spider-Man je jediným hrdinom, ktorý dokáže prebrať jeho štafetu.

Pokiaľ nás propagačné materiály nezavádzajú, tak by sme sa mali dočkať aj predstavenia Multiverse. Samotný Quentin Beck a.k.a. Mysterio totižto tvrdí, že je zo Zeme-833, zatiaľ čo sa celé MCU odohráva v hlavnej dimenzii s číslom 616. Uvidíme teda, či majster klamstiev oklamal aj hlavné postavy o svojom pôvode.

TV spot na Spider-Man: Ďaleko od domova

Medzičasom si môžete pozrieť dva nové TV spoty, ktoré pochádzajú priamo z Číny. V jednom z nich sa Peter hrá s technikou Tonyho Starka, zatiaľ čo si vytvára nový červeno-čierny kostým. Na sekundu vidíme aj hologram s niekoľkými alternatívnymi oblekmi, ktoré Stark vyvinul pre Petera.

Jeden z nich odkazuje na pôvodnú farebnú kombináciu obleku Iron Spider, ktorú poznáme z komiksov. Dúfame, že niekedy v budúcnosti Marvelu uvidíme aj jeho ostatné známe kostýmy. V ďalšej scéne si Peter nasadzuje okuliare Tonyho Starka, ktoré v sebe majú zabudovanú umelú inteligenciu Friday a dokážu naozaj užitočné veci.

Druhý, minútový TV spot obsahuje nové akčné scény, ktoré sme doposiaľ nevideli. Taktiež môžeme počuť dialóg od Mysteria, ktorý rozpráva o strastiplnej ceste hrdinstva. „Je to ťažká cesta, život hrdinu. Ľudia sa na mňa spoliehajú. A aj keď vyhráš súboj, niekedy zomierajú.“ Pokračuje, „Svet sa pýta, ‘kto bude ďalším Iron Manom?’” Potom vidíme Nicka Furyho, ktorý Spidymu hovorí „Stark ťa spravil Avengerom. Svet potrebuje ľudí, ako si ty.

Film Spider-Man: Ďaleko od domova si v slovenských kinách užijeme už 3. júla 2019. Tak čo, tiež sa neviete dočkať?

Zdroj: hypebeast.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -