SeriályTrailery

Seriálové ukážky z Comic-Conu v San Diegu – Týždeň vo filme #29

Týždeň vo filme #29

Comic-Con 2019 v San Diegu nebol iba o filmoch a Marvel. Tejto mega fanúšikovskej akcie sa zúčastnili aj všetci televízni giganti a predstavili svoje projekty. Nielen hrané, ale aj animované filmy či seriály. Nech sa páči, máme tu pre vás trailer/teaser nášup:

Westworld – 3. séria (HBO)

Popravde, už by sme tento seriál nemali volať Westworld, keďže sme sa presunuli z parku do reálneho sveta, ale… Je to naozaj reálny svet? Dobre som videl nacistov? Žeby ďalší park? Rok 2020 je odrazu príliš ďaleko!

Watchmen – 1. séria (HBO)

Film Watchmen od Zacka Snydera sme snáď videli všetci. Hlavne predĺžená verzia sa skoro približuje k majstrovskému dielu, akým bola predloha k filmu. Samotný komiks dostal dokonca knižné ocenenie.

V seriáli sa pozrieme do alternatívnej histórie, kde sa maskovaní hrdinovia považujú za zločincov. Na super-hrdinskom traileri vidno, ako sa dôkladne HBO pripravuje na priamy súboj s Disney+.

https://www.youtube.com/watch?v=1yKq1PRvPJQ

Carnival Row – 1. séria (Amazon Prime)

Orlando Bloom a Cara Delevingne nás prevedú drsným viktoriánskym fantasy svetom, plným mytologickými tvormi. Sú v našom svete prisťahovalcami a nikto ich tu nechce. Ľudstvo sa ich bojí natoľko, že im je zakázané slobodne žiť, milovať alebo lietať.

A v tej všetkej nenávisti sa objaví krvilačné monštrum, proti ktorému sa budú musieť oba svety spojiť…

The Man in the High Castle – 4. séria (Amazon Prime)

(Žiaľ) posledná séria sa nám zatiaľ nepredstavila plnohodnotným trailerom, ale prvými minútami zo samotného seriálu. A možno bude táto séria natoľko prelomová a milovaná, že sa dočkáme ešte jednej série…

The CW Network

Tomuto TV kanálu patria hlavne superhrdinovia od DC. Takže ani oni nemohli chýbať na SDCC 2019 a pripravili si trailery na svoje seriály:

Supergirl – 5. séria

Black Lightning – 3. séria

Arrow – Posledná séria

Snowpiercer – 1. séria (TBS)

Seriál Snowpiercer sa odohráva sedem rokov po tom, čo sa svet stal zamrznutou pustatinou. Zvyšok ľudstva sa ukryl do obrovského, neustále sa pohybujúceho vlaku, ktorý obieha zemeguľu. A nebude chýbať triedna vojna, sociálna nespravodlivosť a politika… Film ste videli?

Star Trek: Picard – 1. séria (CBS)

Zatiaľ sa tvorcovia snažia dej ututlať, ale z nového traileru si vieme spraviť ako-taký obraz. Popravde som nikdy nečakal, že sa ešte dožijem seriálu s kapitánom Jean-Luc Picardom

https://www.youtube.com/watch?v=oljxEb3H0Ic

DC Universe’s Harley Quinn (Warner Bros)

Síce to bude animovaný seriál, ale POZOR! Bude verný komiksovej predlohe, takže čakáme vulgarizmus, krv, smrť a čerstvo single Harley Quinn… 

https://youtu.be/XhSj3PvDTfo

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. – Posledná, 6. séria

V tomto seriáli nám ostávajú už iba 4 časti. Aj preto nikto nečakal, že nám Marvel predstaví nejaký trailer. O to viac potešil…

Na ktorý seriál sa tešíte najviac? Máte vlastne ešte zvyšný čas na sledovanie seriálov? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: Marvel Entertainment, joblo.com

Related posts
Seriály

Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

Seriály

Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

Seriály

Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

Seriály

Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

Pridaj komentár