Seriálové ukážky z Comic-Conu v San Diegu – Týždeň vo filme #29

Nenechajte si ujsť

Týždeň vo filme #29

Comic-Con 2019 v San Diegu nebol iba o filmoch a Marvel. Tejto mega fanúšikovskej akcie sa zúčastnili aj všetci televízni giganti a predstavili svoje projekty. Nielen hrané, ale aj animované filmy či seriály. Nech sa páči, máme tu pre vás trailer/teaser nášup:

Westworld – 3. séria (HBO)

Popravde, už by sme tento seriál nemali volať Westworld, keďže sme sa presunuli z parku do reálneho sveta, ale… Je to naozaj reálny svet? Dobre som videl nacistov? Žeby ďalší park? Rok 2020 je odrazu príliš ďaleko!

https://www.youtube.com/watch?v=64CYajemh6E

Watchmen – 1. séria (HBO)

Film Watchmen od Zacka Snydera sme snáď videli všetci. Hlavne predĺžená verzia sa skoro približuje k majstrovskému dielu, akým bola predloha k filmu. Samotný komiks dostal dokonca knižné ocenenie.

V seriáli sa pozrieme do alternatívnej histórie, kde sa maskovaní hrdinovia považujú za zločincov. Na super-hrdinskom traileri vidno, ako sa dôkladne HBO pripravuje na priamy súboj s Disney+.

https://www.youtube.com/watch?v=1yKq1PRvPJQ

Carnival Row – 1. séria (Amazon Prime)

Orlando Bloom a Cara Delevingne nás prevedú drsným viktoriánskym fantasy svetom, plným mytologickými tvormi. Sú v našom svete prisťahovalcami a nikto ich tu nechce. Ľudstvo sa ich bojí natoľko, že im je zakázané slobodne žiť, milovať alebo lietať.

A v tej všetkej nenávisti sa objaví krvilačné monštrum, proti ktorému sa budú musieť oba svety spojiť…

The Man in the High Castle – 4. séria (Amazon Prime)

(Žiaľ) posledná séria sa nám zatiaľ nepredstavila plnohodnotným trailerom, ale prvými minútami zo samotného seriálu. A možno bude táto séria natoľko prelomová a milovaná, že sa dočkáme ešte jednej série…

The CW Network

Tomuto TV kanálu patria hlavne superhrdinovia od DC. Takže ani oni nemohli chýbať na SDCC 2019 a pripravili si trailery na svoje seriály:

Supergirl – 5. séria

Black Lightning – 3. séria

Arrow – Posledná séria

Snowpiercer – 1. séria (TBS)

Seriál Snowpiercer sa odohráva sedem rokov po tom, čo sa svet stal zamrznutou pustatinou. Zvyšok ľudstva sa ukryl do obrovského, neustále sa pohybujúceho vlaku, ktorý obieha zemeguľu. A nebude chýbať triedna vojna, sociálna nespravodlivosť a politika… Film ste videli?

Star Trek: Picard – 1. séria (CBS)

Zatiaľ sa tvorcovia snažia dej ututlať, ale z nového traileru si vieme spraviť ako-taký obraz. Popravde som nikdy nečakal, že sa ešte dožijem seriálu s kapitánom Jean-Luc Picardom

https://www.youtube.com/watch?v=oljxEb3H0Ic

DC Universe’s Harley Quinn (Warner Bros)

Síce to bude animovaný seriál, ale POZOR! Bude verný komiksovej predlohe, takže čakáme vulgarizmus, krv, smrť a čerstvo single Harley Quinn… 

https://youtu.be/XhSj3PvDTfo

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. – Posledná, 6. séria

V tomto seriáli nám ostávajú už iba 4 časti. Aj preto nikto nečakal, že nám Marvel predstaví nejaký trailer. O to viac potešil…

Na ktorý seriál sa tešíte najviac? Máte vlastne ešte zvyšný čas na sledovanie seriálov? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: Marvel Entertainment, joblo.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -