Na internet unikli informácie o budúcich plánoch sveta DC!

Nenechajte si ujsť

5 najlepších “Escape Room” hororov, ktoré vám navodia pocit bezmocnosti a zúfalstva

Najlepšie Escape Room hororyNajlepšie horory sú tie, ktoré dokážu divákovi navodiť pocit strachu, bezmocnosti a zúfalstva aj bez nutnosti použitia lacných ľakačiek. Naprieč mnohými...

Ako súrodenci (ne)úspešne utekajú zo 60. rokov | 2. séria The Umbrella Academy RECENZIA

2. séria The Umbrella Academy RECENZIA 2. séria The Umbrella Academy RECENZIA - Stará známa rodina s novými problémami. To hlásal aj oficiálny plagát k...

Michael Jackson chcel hrať v prvom X-Men filme. Neuveríte, ktorého mutanta chcel stvárniť

Niet pochýb o tom, že filmová séria X-Men postavila základy, vďaka ktorým je dnes žáner superhrdinských filmov tak populárnym. Film X-Men z roku 2000...

Vďaka čomu boli tieto prerábky lepšie ako originál? 10 najlepších zmien v remakoch filmov

Zmeny v remakoch môžu zlepšiť film To, že niečo upravia pri prerábke filmu, nemusí byť na škodu. Práve naopak, niekedy to môže priniesť oveľa hodnotnejšie...
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Či to bude pravda alebo nie, DC by ma týmto potešilo…

Na stránke Reddit niekto napísal, že pozná plány budúcich filmov DC univerza. Teda o filmoch, ktoré nás čakajú po Man of Steel, Batman v Superman a Suicide Squad. Poďme teda rovno na ne. Či sú ale pravdivé alebo nie… to vám nepotvrdí nikto. Veľká možnosť ale je, že sú, takže v článku nájdete možné menšie spoilery k filmom. Budú písané v osobe autora, ktorý to písal na jednej DC konferencii, niečo ako livestream.

 • Sme pri filme Cyborg. Očakávajte kompletný Titans príbeh s Deathstrokom ako hlavným atagonistom. Ak vás to poteší, bude tam aj Nightwing. Cyborg sa taktiež objaví vo filme The Flash. Barry a Victor sa poznajú zo školy.
 • Rola Deathstrokea bola ponúkaná mnohým hercom, no nakoniec ju dostal Joe Manganiello.
 • Pokračovanie Man of Steel príde v roku 2020 (v názve filmu nebude meno “Superman”). Záporák bude Braniac. Hľadajú režiséra, zvažujú aj J.J. Abramsa a Duncana Jonesa. Do filmu sa taktiež zvažujú postavy ako Supergirl alebo Superboy. Lex Luthor bude kľúčovou postavou vo vzniku Brainiaca. Myslím, že zatiaľ jeho vznik plánujú urobiť tak, že Lex sa bude snažiť vytvoriť LexOS pomocou kryptonitu a mimozemskej technológie. Podľa toho čo som videl, je jasné že chcú Brainiaca v jeho ľudskej komiksovej podobe, teda nie ako umelú inteligenciu, ktorá by ovládala stroje atď…
 • Pre jeden projekt sa zvažuje režisér Edgar Wright.
 • Film Justice League nechcú mať preplnený, no už teraz je vidno, že tam pracujú s veľa vecmi. Bude to pravdepodobne dlhý film. Uvedomujú si, že nemôžu polovicu vystrihnúť a zopakovať chyby z minulosti.
 • Ako viete, záporákom Justice League je Steppenwolf. Značnú časť filmu bude liga bojovať s Paradémonmi. Lex sa dostane z väzenia a chce aby ho verejnosť mala rada. Bude sa snažiť presvedčiť ľudí, aby nenávideli hrdinov ako sú Batman a Superman, ale bezúspešne. Lex pomôže Steppenwolfovi sa dostať na Zem, chce za to jeho vedomosti a technológiu. Lex bude veľmi manipulatívny a kľudnejší, než bol vo filme Batman v Superman. Podľa mňa je aj oveľa desivejší. Keď uvidíme ako sa Liga spojí, uvidíme scénu kde Joker a Harley páchajú zločin a očakávajú, že sa objaví Batman…avšak príde k nim celá Liga. Je to veľmi vtipné, Joker a Harley tam len stoja a nevedia, čo ďalej. Taký “No… sakra” moment. Neskôr Steppenwolf nakope Lige riť, no potom sa objaví Superman, ktorý ho oslabí. Liga (už v kompletnom zložení) bojuje so Steppenwolfom v obrovskej bitke, ktorá pripomína Bitku o New York z Avengers. Superman má bradu, dlhé vlasy, ošúchaný rozpálený čierny oblek a postavou je chudý (nie však až tak chudý ako v komikse Flashpoint). Počas boja, vidíte s každým švihom a záberom pred slnkom, že má svoju silu naspäť. Green Lantern sa ukáže na úplnom konci filmu (môžu to použiť ako post-credit scénu). Na konci máme náznak Darkseida, ale….
 • Justice League 2 ho nemusí použiť ako záporáka. Majú obavy, aby sa neprirovnával k Thanosovi. Môžu si ho ponechať a využiť až keď bude pokoj po marvelovskom Infinity War. Ďalších záporákov čo teda zvažujú sú Injustice League, The Crime Syndicate a The Society. Z nejakého dôvodu chcú pre pokračovanie skupinu záporákov. Vraj sa zvažuje aj postavenie Babylonskej veže.
 • Justice League 2 sa presunie až na rok 2019, aby mohol byť priestor pre film Justice League Dark (ktorý bude maž zmenený názov).
 • Aquaman príde v Auguste 2018. Záporákom je Black Manta, pokiaľ viem, ešte ho neobsadili. V konceptoch som videl jeho oblek, ktorý ma potešil. Chcú z neho záporáka ako bol Darth Vader, z jeho hlasu a prítomnosti pôjde strach. Aqualad je vo filme a dlho slúži svojmu otcovi. Nakoniec ale zmení stranu a pomôže Aquamanovi. Je tam naplánovaná skvelá scéna, kde Aquaman a Aqualad bojujú s Black Mantovou armádou, než sa Aquaman sám vyberie na Black Mantu.
 • Flash príde v Marci v roku 2018. Záporáci budú Rogues, vedení zvláštne vyzerajúcim Captainom Coldom. Film vyzerá byť vtipný ale Captain Cold vyzerá… zvláštne. To je asi najlepšie slovo, akým ho opísať. Ten koncept ma nepresvedčil, takže dúfam, že to vo filme bude vyzerať dobre. Bude mať uhladený mechanický kostým, sfarbený ako jeho komiksová predloha. Tvorcovia vedia, že ľudia milujú Speedforce scény v šou The Flash, takže snáď sa to rozhodnú využiť a urobia niečo podobné.
 • Batmanov film (teraz sa volá The Batman, no uvažuje sa o premenovaní) príde 5. Októbra 2018. V deji majú záporáka Black Mask, ktorý prepúšťa záporákov z Arkhamu na slobodu aby zabili Batmana. Joker a Harley sa objavia v scéne, ktorá obsahuje bombu, ktorá zabije všetkých väzňov, ktorých Batman znovu pochytal, čo vedie k tomu, že Harley opustí Jokera, kvôli obťažovaniu a Batman sa ju bude snažiť napraviť. Wallerová pošle Deathstrokea aby urovnal situáciu a aby zloduchov mohla použiť sama pre seba, Batman sa však pobije s Deathstrokeom a sľúbi Wallerovej, že si po ňu príde. Deadshot je tam tiež, no opustí Arkham len aby bol zo svojou dcérou, nie kvôli pomste na Batmanovi. Je tam super scéna, kde si Black Mask zoradí všetkých zloduchov a spýta sa ich, kto všetko ho bude následovať (scéna sa zamerá hlavne na Deatshotovu reakciu, kde nám je jasné, že chce len slobodu). Ku koncu veľa zloduchov zdrhne, s Batmanovým sľubom, že ich pochytá. Film končí s Batmanom, ktorý sleduje Gotham a vidí jedného z vedľajších záporákov ako pácha zločin (ešte sa rozhoduje koho).
 • Luke Evans bol požiadaný aby hral Sinestra v Green Lantern Corps. Netuším či súhlasil. Film bude ale zábavný. Ich tón bude podobný ako seriálový. Čo viem je, že záporák bude Sinestro a na konci trošku Atrocitusa (to sa ale môže zmeniť). V tomto filmu a možných pokračovaniach chcú predstaviť Lantern Corps.
 • Chcú oprášiť a urobiť niečo nové s Black Adamom v Shazamovi. Dwayne Johnson je s nimi v neustálom kontakte a snažia sa vyeriešiť to, aby ten film vyzeral naozaj dobre. Billy je veľký fanúšik Justice League a všetkých na konci stretne.
 • Misha Collins, Channing Tatum, Milo Ventimiglia, Steven Yeun a Jake Gyllenhaal boli požiadaný o učinkovanie v rôznych úlohách.
 • Roba Lowea požiadali aby hral záporáka vo Flashovi. Veľmi od neho chcú, aby hral záporáka.
 • Emily Blunt, Rosamund Pike, Alexandra Daddario a Jessica Chastain boli taktiež oslovené ohľadom učinkovania v rôznych rolách.
 • Oba trailery pre Wonder Woman aj pre Justice League budú ukazovať svoju “vtipnú” stránku. V traileri na Wonder Woman uvidíte trošku zo záporáka(čky). Očakávajte postupné pridávanie hercov, menenia dátumov vydania a pár filmov, ktoré sa pridajú na zoznam DCEU. Vraj do DCEU budú patriť aj nejaké animované filmy (neohlásia sa žiadne show ani názvy filmov, ale budú tam veci, čo tam budú patriť) a oveľa viac.
 • Niektoré show plánuju spraviť so spoločnosťou HBO. Nápady zatiaľ zahŕňajú Birds of Prey, Nightwing, The Question (toho zvažujú najviac), The Phantom Stranger, Zatanna, a Doctor Fate.
 • Animáky ukážu zámery postáv, čo plánujú urobiť v ďalších filmoch.
 • Suicide Squad 2 bude pravdepodobne až po roku 2020, pravdepodobne 2021. Budú v ňom trochu iní záporáci s ostatnými. David Ayer nebude režírovať.
 • DCEU sa zatiaľ plánuje do roku 2025.
 • Film o  postavách Booster Gold/Blue Beetle sa momentálne plánuje. Snažia sa to presadiť hlavne po úspechu, aký mal Deadpool, no možno z toho bude show pre HBO.

Veľa z tohoto už sa ukázalo ako pravda, je teda dosť možné, že nás ešte veľa z tohoto čaká. DC tam má toho veľa. Podľa mňa niekde to je dobre, niekde nie. Musíme si na to počkať. Aký je váš pohľad na toto všetko? Dávate ešte DC šancu? Vaše názory píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Seriál High Fidelity od Hulu bol zrušený po prvej sérii. Je možné, že si nájde nový domov?

Seriál High Fidelity bol zrušený Televízna sieť Hulu zrušila romantický seriál High Fidelity len po jednej sérii. Podľa portálu THR sa obsadenie a tvorcovia dozvedeli...

Je rozhodnuté. Bude Valtteri Bottas pretekať za F1 tím Mercedes aj v roku 2021?

Valtteri Bottas ostáva v tíme Mercedes Tím Formuly 1 Mercedes-AMG Petronas oficiálne oznámil, že fínsky pretekár Valtteri Bottas predĺžil svoju zmluvu aj na budúcoročnú sezónu....

Zmätené spracovanie kvalitného hororového základu | Ju-On: Origins RECENZIA

Ju-On: Origins RECENZIA Ju-On: Origins RECENZIA - Väčšina z nás má rada poctivé horory. Či už sledujete Fulciho morbídny gorefest, podmanivo budované Psycho od Alfreda...

Padla prvá klapka nového slovenského filmu Terezy Nvotovej Svetlonoc

Padla prvá klapka filmu Svetlonoc Dňa 4. augusta padla v Stankovanoch pri Ružomberku prvá klapka nového filmu Terezy Nvotovej SVETLONOC. Druhý film tvorivého tímu, ktorý...

Phineas a Ferb vo filme? V prvom traileri sa naši obľúbení bratia vydajú na šialené vesmírne dobrodružstvo plné nostalgie

Disney konečne vydalo trailer k nostalgickému filmovému počinu s názvom Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe. Už z prekladu nám môže...