Vesmírna odysea od Luca Bessona s názvom Valerián a mesto tisícich planét dostala posledný trailer!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Valerián a mesto tisícich planét – finálny trailer

Nádhera a krása! Nič iné ma ani pri pohľade na zábery z tohto filmu nenapadá. Režisér Luc Besson, ktorý nám priniesol legendárne filmy ako Leon alebo Piaty Element opäť mieri do vesmíru. Pripravil si pre nás filmovú adaptáciu komiksu, ktorá nesie názov Valerián a mesto tisícich planét. Pôjde o doteraz nepoznanú nádheru, ktorá láka neuveriteľným vizuálom. Otázne však je, či film uspeje aj po príbehovej stránke. Piaty Element vyzerá popri tomto filme ako lacné béčko, tešiť sa teda môžeme na efekty krajšie ako v Strážcoch Galaxie alebo Star Wars. Presvedčte sa sami vo finálnom traileri, ktorý vám vybije dych!

Hlavné postavy, Valeriána a Laureline zahrajú Dane DeHaan a Cara Delevingne. Táto dvojica stvárni galaktických agentov na ich novej misií. Film je adaptáciou francúzskeho komiksu Valérian and Laureline. Za zmienku stojí, že ide o historicky najdrahší francúzsky film. Najnovšie sci-fi režiséra Bessona stálo celkom €197,47 miliónov. Film má tak tri-krát väčší rozpočet, ako doteraz najdrahšia francúzska snímka. Keďže tento film značí návrat Bessona k žánru “vesmírnej opery” je teda pochopiteľné, že s komplexným vesmírom Valeriána bude rozpočet naozaj vysoký.

Valerián film 2017
Zdroj: screenrant

Na ceste časopriestorom toho najrozmanitejšieho vesmíru vôbec nás budú okrem Cary a Dana sprevádzať mená ako Clive Owen, Rihanna, Kris Wu, John Goodman a Ethan Hawke. Valerián a Laureline budú ochraňovať a udržiavať poriadok vo vesmíre. Valerián ich vzťah ale nechce nechať na čisto profesionálnej úrovni, avšak kvôli jeho sukničkárskej minulosti to bude mať trocha ťažšie. Uvidíme teda vesmírne lovestory? Prepracované mimozemské stvorenia, svet za hranice našej atmosféry, talentovaný režisér, topmodelka v hlavnej úlohe a ešte viac vás čaká už 20. júla! Tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -