Venom 2: Herec Tom Hardy nás navnaďuje na súboj Venom vs Carnage

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Herec Tom Hardy opäť upútal našu pozornosť a okolo filmu Venom 2 sa hneď objavil obrovský počet zvedavých tvárí. Výroba by sa mala začať už v blízkej budúcnosti a postava Eddieho Brocka si to vo filme rozdá proti inému symbiontovi. Neuveriteľne silný Carnage totižto vstupuje na scénu a dlho očakávaný súboj sa stáva skutočnosťou!

Ak sledujete sociálne siete, tak viete, že Tom Hardy nie je práve z tých, čo by na svoj profil pridával veci príliš často. No ak tak urobí, každý fanúšik sa značne poteší. Dôkazom toho je hercov Instagram, kde zverejnil novú fotografiu. Na nej vidíme dve masky – Venom a Carnage. O čo viac ako fotografia nás však teší popis, ktorého stručnosť nám určite postačuje:

W3’R’V3N0M2

V preklade – Sme Venom  (We are Venom) – tvorcovia pravdepodobne poukazujú na prepojenie hlavných postáv. Ak ste videli pôvodného Venoma, tak viete, že po záverečných titulkoch nás čakal pohľad na postavu Cletusa Kasadyho. Táto záporná postava padla do rúk herca Woodyho Harrelsona, ktorého prítomnosť vo filme nás určite potešila.

Vo filme je Kasady spojený so symbiontom menom Carnage a ich spoločné záujmy sa čoskoro zmenia na skazu ľudského sveta. Symbiont totižto zvyšuje svoje schopnosti tým, ako sa správa jeho hostiteľ. No a ak máte za hostiteľa chladného psychopata, vraždenie nevinných sa môže začať.

Bude Venom 2 súbojom mužov a žien?

Nedávno sme sa dozvedeli, že vo filme sa taktiež ukáže aj Cletusova priateľka Shriek, ktorú by si mala zahrať herečka Naomie Harris. Okrem nej si svoju úlohu zopakuje aj Michelle Williams ako Anne Weying. Je teda možné, že sa dočkáme viac záberov na She-Venom? Takáto informácia nám zatiaľ ostáva záhadou, ale určite sa môžeme pripraviť na poriadnu dávku krvavých súbojov.

Venom sa po prvýkrát objavil v roku 2018 a do dnešného dňa si zarobil krásnych 856 miliónov amerických dolárov. To predčilo všetky očakávania a tvorcovia začali okamžite pracovať na pokračovaní. V ňom sa mal v pozícii režiséra objaviť Ruben Fleischer, ale jeho zaneprázdnenosť s filmom Zombieland: Rana istoty ho z režisérskeho kresla vysadila. Namiesto neho si to skúsi Andy Serkis, pre ktorého to bude ešte len tretí film. Pamätať si ho môžeme skôr v podobe herca vo filmoch ako Úsvit planéty opíc alebo trilógia Pán prsteňov.

Venom 2 by sa mal v kinách objaviť 2. októbra 2020 a určite vás budeme informovať o nových informáciach, ktoré by sa mali objaviť už čoskoro. 

Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -