Vo Fortnite sa objaví záchodový zvon! Čo to má znamenať?

Nenechajte si ujsť

Do populárnej hry Fortnite opäť príde nová aktualizácia, ktorá nám prinesie aj novú zbraň. My sme sa už dopredu dozvedeli, čo nás čaká, a to vďaka oficiálnemu streamu Fortnite kde bola predstavená. Avšak ak čakáte, že s ňou pozabíjate niekoľko súperov v jednom zápase, sklameme vás.

Čo robí záchodový zvon vo Fortnite?

V tejto hre sme videli už naozaj veľa zaujímavých vecí na čele s Thanosom, no záchodový zvon je úplne iná liga! A autor tohto nápadu musel byť naozaj kreatívny. Nový zvon sa síce ráta za zbraň, no nie je to úplne pravda. Súpera ňou nemôžeme zabiť a pomáha nám len v rýchlejšom premiestňovaní. Nový item s názvom Grappler nám umožní sa zaháknuť na inú budovu, strom a podobne. Tým sa môžeme dostať aj na rôzne výškové budovy za niekoľko sekúnd a prekvapiť tak súpera. Tento item by mal byť pridaný v novom update 5.40. Grappler by mala byť zlatá zbraň a mala by mať 15 nábojov, čo znamená 15 pritiahnutí. To ako nový item vyzerá a čo robí si môžete pozrieť na tomto odkaze.

záchodový zvon vo fortnite
Zdroj: youtube.com

Čo ešte príde v novej aktualizácií?

Taktiež by už čoskoro mal prísť nový High Stakes event, ktorý nám prinesie okrem skvelej mini hry aj nový skin, ktorý nevyzerá vôbec zle! Nový mód bude taktiež obsahovať niekoľko tímov, ktoré budú proti sebe bojovať. Naším poslaním bude taktiež nájsť Llamu, ktorá bude mať v sebe veľký loot! Hra bude zaujímavá aj tým, že nám hneď o začiatku bude z neba padať drop, čiže hra bude oveľa rýchlejšia a zaujímavejšia.

Čo hovoríte na novinky, ktoré nám nové aktualizácie prinášajú? Myslíte si, že pridanie ďalšieho predmetu, ktorý nám uľahčí cestovanie je dobrý nápad? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: gamerevolution.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -