Jeden z úspechov štúdia Blumhouse chystá pokračovanie! Všetko najhoršie 2 už je na ceste…

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Všetko najhoršie 2 už oficiálne!

Snímka Všetko najhoršie 2 sa stáva skutočnosťou! Spoločnosť Blumhouse Productions bude so svojim filmom pokračovať a tak sa dočkáme ďalšieho hororového zážitku z dielne tohto štúdia. Vzhľadom na úspech, ktorému sa tešil prvý film, pokračovanie sa dalo očakávať. Donedávna nebolo nič zaručené a dlhšie sa o tom diskutovalo, no teraz už je všetko oficiálne. Natáčanie by sa malo začať 10. mája a premiéra by sa mala dostaviť v roku 2019.

Zdroj: amazon.com

Herečka Jessica Rothe sa vráti do úlohy hlavnej postavy a po jej boku nebude chýbať ani Isreal Broussard, ktorý si taktiež zopakuje svoju úlohu. Medzi nových členov patria herci Suraj Sharma (Pí a jeho život), ktorý si údajne zahrá postavu Samara Gosha. Tento charakter je opísaný ako nadšenec vedy, ktorého baví kódovanie. Okrem iného sa objaví aj Sarah Jarkin (American Horror Story) ako Dre Morgan.

Čo si pre nás pripraví film Všetko najhoršie 2?

Režisér Christopher Landon sa vráti na svoju pozíciu, ktorú si bezpochyby zaslúži. Prvým filmom si získal obrovskú škálu divákov a taktiež priazeň štúdia Blumhouse. Z malého rozpočtu 4,8 milióna si film do dnešného dňa zarobil krásnych 123 miliónov dolárov. To znamená, že Jason Blum si nebude chcieť zo svojej dielne pustiť takýto výnosný projekt. Ale kto sa bude nachádzať v kreatívnom tíme nadchádzajúceho filmu? Neexistuje žiadne slovo o tom, kto napíše scenár. Kandidátov je hneď niekoľko a jedným z nich je Scott Lobdell.

zdroj: variety

Všetko najhoršie je niečo ako temnejšia verzia filmu Neuveriteľný deň (1993), kde Tree (Jessica Rothe) znova a znova prežíva ten istý deň. Ten sa vždy skončí jej vlastnou smrťou a ona musí vyriešiť záhadu, ktorá sa za tým všetkým skrýva. Herečka prezradila, že pokračovanie bude fungovať na podobnej báze ako film Návrat do budúcnosti. Taktiež nám bude odpovedané na otázky, ktoré vznikli po zhliadnutí prvého filmu. Spoločnosť Blumhouse jednoznačne kráča za ďalším úspechom, v posledných rokoch si na svoje konto pripísala kvalitné filmy ako Paranormal Activity, Očista, Get Out alebo Rozpoltený. Kam sa zaradí film Všetko najlepšie 2? To uvidíme postupom času, ale podľa všetkého sa máme na čo tešiť!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -