Vymení DC hviezda Henry Cavill svoj plášť za adamantiové pazúry a bude z neho Wolverine v Marvel Cinematic Universe?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Po odkúpení štúdia Fox štúdiom Disney sa dostali X-meni pod kontrolu Marvel. Fanúšikovia tým boli náramne potešení. Hneď sa začalo špekulovať o tom, ako by mohli byť X-meni predstavení v MCU. V poslednom čase sa dokonca objavili fámy, že  herec Henry Cavill bude nový Wolverine a dokonca oveľa skôr, ako sa pôvodne čakalo.

Veľa ľudí bolo zvedavých na nového Wolverina, pretože Hugh Jackman toho svojho zavesil na klinec vo veľkom štýle v roku 2017. Nikto ale nečakal práve tohoto herca, preto sa po vypustení tejto fámy do éteru strhli veľké diskusie. No veľká časť z nich bola skôr negatívna ako pozitívna.

V ktorom filmovom pokračovaní sa mal objaviť?

Nepotvrdené zdroje tvrdia, že herec Henry Cavill by si mohol zahrať Wolverina práve v pokračovaní filmu Captain Marvel. Ten vyšiel minulý rok a jeho pokračovania sa máme dočkať niekedy v roku 2022. Dávalo by to zmysel, pretože v komiksoch sa Wolverine a Captain Marvel poznali ešte pred tým, ako sa obaja stali „slávnymi“.

Taktiež vyšlo aj pár komiksov, v ktorých sa práve títo dvaja priatelia z mladosti spojili a ťahali za jednu stranu. Aj preto sa dá špekulovať o tom, že by Marvel v budúcnosti predstavil Wolverina práve v jej filme. Ale nie je to jediná možnosť. Wolverinova popularita mu zabezpečila vedľajšiu rolu v mnohých komiksoch, nie len vo svojich vlastných.

captain marvel trailer
Zdroj: twitter.com

Je Henry Cavill možným kandidátom na Wolverina?

Henry Cavill si už zahral komiksovú postavu v konkurenčnom DC, kde jeho postava nebola vôbec malá. Zahral si samotného Supermana, a to hneď v niekoľkých snímkach, aj keď v poslednom to už nebola úplne hlavná úloha. Jeho budúcnosť v DCEU však nie je úplne istá a je možné, že už Supermana hrať nebude. Momentálne je ale hviezdou v seriáli Zaklínač, ktorého čaká nová séria, čiže je celkom zaneprázdnený.

Kedy by sme teda mohli naozaj očakávať Wolverina vo filmovom vesmíre Marvel?

V štvrtej fáze, ktorá sa pomaly začne už aj tento rok, ho pravdepodobne neuvidíme. Ako som spomínal už predtým, Marvel ma plány na niekoľko rokov dopredu a preto už aj táto fáza bude úplne plná. Najskôr ho teda uvidíme niekedy v piatej, alebo až šiestej fáze, naozaj nie skôr ako o pár rokov. Zatiaľ je však otázne, akým spôsobom sa nám predstaví.

wolverine Henry Cavill
Zdroj: deviantart.com

Keďže zdroje o Henrym Cavillovi sú nepotvrdené, momentálne s ním netreba rátať ako s budúcim Wolverinom.  Marvel by si však mal na túto postavu zobrať určite viac času, ak plánujú v budúcnosti mať minimálne rovnakého Wolverina, akým bol ten Hugh Jackman. Čo sa týka herca, aj toho by mali vyberať precízne. Zahrať takúto ikonickú postavu, ktorá by sa aj páčila divákom, bude veľmi ťažké.

Čo si myslíte vy? Sú tieto fámy pravdivé a bude Henry Cavill nový Wolverine,? Alebo Marvel nájde úplne iného herca na túto postavu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroje: thedigitalweekly.com, screenrant.comgeekoutpost.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -