Vymazané scény: Pozrite si Spider-Mana naposledy bojovať v MCU

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Situácia so Spider-Manom vyzerá byť stratená a fanúšikovia sa s tým už viacmenej zmierili. Teraz nás však zaujímajú dve veľmi podstatné veci. Za prvé – ako v Marvel Cinematic Universe vysvetlia náhly odchod Petera Parkera? A samozrejme nás zaujíma aj to, akým spôsobom bude Spider-Man pokračovať vo filmovom svete štúdia Sony Pictures.

Je možné, že sa už čoskoro dočká stretnutia s Venomom Toma Hardyho? Nuž, odpoveď na tieto otázky získame až časom. Teraz sa môžeme so Spider-Manom v MCU maximálne tak rozlúčiť, k čomu nám dopomôžu vymazané scény z filmu Spider-Man: Ďaleko od domova. Presnejšie je ich šesť a všetky si náramne užijete!

spider-man sa vracia do kin
Zdroj: indiewire.com

Vymazané scény z filmu Spider-Man: Ďaleko od domova

Jedna z vymazaných scén sa mala nachádzať na začiatku filmu, kde si Peter Parker plní svoj zoznam vecí, ktoré potrebuje vybaviť pred odchodom na výlet do Európy. Jednou z nich je zakúpenie rozdvojky na slúchadlá, ktorú chcel využiť v lietadle s MJ. V ďalšej zo scén vidíme herca Jake Gyllenhaala ako zloducha Mysteria, ktorý sa pripravuje na posledný súboj filmu.

Pravdepodobne najzaujímavejšou scénou je súboj Spider-Mana s členmi gangu v reštaurácii, čo sme videli aj ukážkach. Táto sekvencia sa nakoniec do filmu nedostala, čo je veľká škoda, keďže sa na konci nachádza naozaj podarený vtip. Všetky vymazané scény nájdete priložené nižšie.

6 Deleted Scenes | Spider-Man: Far From Home (including Peter’s To-Do List) from marvelstudios

Keď si to tak uvedomíte, toto sú vôbec posledné chvíle, kedy vidíte Petera Parkera v Marvel Cinematic Universe. Herec Tom Holland a režisér Jon Watts (Spider-Man: Návrat domov, Spider-Man: Ďaleko od domova) síce budú pokračovať v natáčaní ďalších filmov, no tie budú diametrálne odlišné. Sme teda naozaj zvedaví na to, ako sa Sony s touto úlohou popasuje.

Veríte, že sa bude Spider-Manovi dariť aj pod krídlami Sony Pictures? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: reddit.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -