Výsledky 6. sezóny UniCup – Spoznali sme najlepší československý univerzitný CS:GO tím

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Posledný týždeň šiestej sezóny nás čakalo vyvrcholenie v UniCup Prestige League of Legends a taktiež sme spoznali najlepší československý univerzitný CS:GO tím.

Výsledky 6. sezóny UniCup

UniCup Prestige League of Legends
UniCup Prestige League of Legends; Zdroj: lancraft.cz

Trojicu výhercov UniCupu sme spoznali v minulom týždni a na rad tak ostala posledná zo štvorice líg. Najlepšiu trojicu v UniCup Prestige League of Legends tvorili tímy UNIZA, UCM a UKF.

Práve študenti z Nitry, UKF E-sports, zavŕšili úspešný priebeh sezóny, kedy si vo finále poradili s trnavskými UCM TEDI Bears. Tretie miesto obsadil tím UNIZA Herolds.

eus_csgo
Zdroj: lancraft.cz

Okrem toho sme sa pozreli na najlepšie univerzitné CS:GO, ktoré na domácej scéne máme. Dva najlepšie tímy z UniCupu a Esport ligy sa postavili do československého superfinále, v ktorom napokon podobne ako v UniCup Prestige dominoval tím UCM TEDI Bears Indigo.

Ten si najskôr poradil s českým súperom UJEP eSport v semifinálovom zápase a následne ho vo finále čakal tím Esport UPJŠ. Rematch finálového boja z UniCupu tak mal jednoznačného favorita a o to jednoznačnejší bol aj jeho samotný priebeh.

Zdroj: lancraft.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -